Agencja reklamowa Studio Siedem

Agencja reklamowa

Studio Siedem

Parę słów o Nas.

Witamy w firmie Studio Siedem Grzegorz Żółtowski

W 2004 roku agencja reklamowa Studio Siedem Żółtowski Grzegorz zawarła umowę spółki cywilnej działając pod nazwą Studio Siedem s.c. Dynamiczne i skuteczne zarządzanie umacniało naszą pozycję na rynku lokalnym, jak i krajowym. Staliśmy się rozpoznawalnym dystrybutorem upominków i odzieży reklamowej. Stworzyliśmy profesjonalny park maszynowy, który pozwolił nam na wykonywanie wszelakich zdobień i nadruków dostępnych na rynku, a wyspecjalizowana kadra sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Przez dwa lata z rzędu ( 2010 i 2011 ) zostaliśmy nagrodzeni Wyróżnieniem Agencja Reklamowa Top 10 - Godny Polecenia na Targrach Rema Days. Nagroda ta była pewnego rodzaju docenieniem naszej pracy ale wyznacza nam nowe cele i obowiązki.

"Jedynym sposobem, by uniknąć zepsucia pod wpływem pochwał, jest pracować dalej. Innego wyjścia nie ma." - Albert Einstein

Kolejne lata ( 2012, 2013, 2014 ) to trzykrotne pierwsze  miejsce jako najlepsza Agencja Reklamowa w Polsce.
Dnia 31.10.2014 Firma Studio Siedem s.c rozwiązała umowę partnerską, powracając do pierwotnej nazwy Studio Siedem Żółtowski Grzegorz.
 
Dziękujemy wszystkim Firmom, które stały się naszymi wieloletnimi partnerami, dziękujemy Agencjom Reklamowym za zaufanie. Zapraszamy do współpracy wszystkich ceniących sobie relacje biznesowe na wysokim poziomie.
 
Serdeczne pozdrowienia od całego zespołu.