Odzież gastronomiczna z nadrukiem firmowym

produkty

sortowanie
pokaż

Odzież gastronomiczna z logo Państwa firmy

Odzież gastronomiczna z logo firmy to propozycja dla restauratorów, przedstawicieli branży hotelarskiej, a także właścicieli wszelkich obiektów zajmujących się produkcją i przygotowaniem żywności. Eleganckie i funkcjonalne uniformy z logo Państwa restauracji będą prezentować się niezwykle profesjonalnie i pomogą wzbudzić zainteresowanie i zaufanie klientów. Mimo, iż w branży gastronomicznej najważniejszy jest smak i jakość przygotowywanych potraw, nie należy zapominać o wizualnej stronie przedsięwzięcia. Dbałość o szczegóły, takie jak spersonalizowane ubrania dla kucharzy, kelnerów i innych pracowników restauracji, przyczyni się do pozytywnego odbioru Państwa działalności przez klientów! Uzupełnieniem spójnego wizerunku lokalu będą efektowne naczynia, takie jak kubki, kufle czy szklanki z nadrukiem.

Ubrania i akcesoria dla wszystkich pracowników gastronomii

W naszym bogatym asortymencie odzieży gastronomicznej znajdą Państwo ubrania oraz dodatki dla wszystkich pracowników Państwa firmy:

  • fartuchy, kurtki i spodnie, a także nakrycia głowy dla kucharzy oraz innych pracowników kuchni;
  • odzież i praktyczne akcesoria dla kelnerów;
  • eleganckie koszule i dodatki dla managerów i osób reprezentujących firmę poza obiektem gastronomicznym;
  • bluzki i koszulki dla barmanów;
  • akcesoria i dodatki, takie jak krawaty, portfele czy kieszenie kelnerskie;
  • praktyczne ręczniki oraz ścierki, które sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i przy barze.

Nasze uniformy i dodatki sprawdzą się nie tylko w przypadku pracowników gastronomii, ale również w innych branżach, jak salony kosmetyczne czy hotelowe spa. Jeśli Państwa firma reprezentuje różne rodzaje działalności, u nas mogą Państwo wyposażyć wszystkich pracowników w elegancką i praktyczną odzież.

Na wszystkich dostępnych produktach wykonujemy trwałe nadruki lub hafty z wybranym motywem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!