Gadżety do domu

produkty

sortowanie
pokaż

Kampanie reklamowe nie muszą być prowadzone w sposób głośny i szumny. Bardzo dużą siłę oddziaływania mają przekazy bazujące na dyskretnej ekspozycji. Tego typu efekt możemy osiągnąć poprzez rozmieszczanie treści reklamowych na przedmiotach codziennego użytku – najlepiej tych znajdujących się w domach. Gadżety do domu posiadają szereg walorów praktycznych i estetycznych, przydając się przy wykonywaniu rutynowych czynności domowych w kuchni, łazience czy salonie.

Artykuły promocyjne do kuchni, łazienki i nie tylko

Noże, foremki, zestawy obiadowe – to tylko przykłady przedmiotów, na których możemy przemycić treść reklamową, poprzez umieszczenie logotypu czy ciekawej grafiki. Osobom lubiącym przygotowywać i spożywać posiłki w gronie najbliższych, polecamy nasze grille z praktycznymi zestawami akcesoriów, na których można zamieścić nadruk (zobacz też gadżety reklamowe z nadrukiem).

Odrębną grupą przydatnych artykułów promocyjnych stanowią te, które widujemy w łazienkach. Proponujemy gadżety użyteczne zarówno dla pań, jak i dla panów. Są to między innymi zestawy do pielęgnacji ciała, szlafroki, kosmetyki. Nasza oferta składa się z kilkuset najróżniejszych przedmiotów, a na każdym możemy umieścić grafikę, logo lub inny nadruk.