Kamizelki odblaskowe z logo firmy

produkty

sortowanie
pokaż

Kamizelki odblaskowe z logo firmy to jedna z naszych propozycji artykułów reklamowych o praktycznym zastosowaniu. Wręczenie ich podczas akcji promocyjnej z pewnością zostanie pozytywnie odebrane przez obdarowane osoby. Upominki w postaci odblasku z logo dobrze świadczą o rozdającym je przedsiębiorstwie, pokazując troskę o bezpieczeństwo klientów i pracowników.

Nasza oferta obejmuje nie tylko kamizelki, ale również inne rodzaje odzieży i dodatków odblaskowych. Breloki reklamowe lub opaski o właściwościach odbijających światło to praktyczne i niedrogie akcesoria, które można podarować klientom podczas akcji promocyjnej na dużą skalę.

Kurtki odblaskowe z nadrukiem reklamowym

Kurtki odblaskowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia roboczego, znajdującego zastosowanie w miejscach o ograniczonej widoczności, choć nie tylko. Wszędzie tam, gdzie przepisy BHP regulują konieczność posiadania odblasków bądź ich noszenie jest dyktowane zwyczajnym zdrowym rozsądkiem, doskonale sporządzą się odblaskowe ubiory z logo firmy.

Wśród dostępnych propozycji odzieży odblaskowej mamy do zaoferowania kurtki typu motorway z poziomymi i pionowymi pasami, kurtki z podszewką z mikropolaru oraz inne nakrycia wierzchnie o właściwościach wodo- i wiatroodpornych. Wszystkie modele odzieży mogą być zaopatrzone w specjalnie dobrane nadruki reklamowe, prezentujące napisy bądź logo Państwa firmy. Nadruki na kamizelkach są wykonywane taką samą techniką jak nadruki na koszulkach codziennego użytku, a ostateczna wycena usługi zależy między innymi od ilości zamówionego towaru. Więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo kontaktując się z naszymi przedstawicielami mailowo lub telefonicznie. Wystarczy podać numer katalogowy upatrzonego wyrobu.

Komu podarować odblaskową kamizelką z logo?

Odblaski w postaci kamizelek lub innych akcesoriów powinny stanowić obowiązkowe wyposażenie każdego uczestnika ruchu drogowego. Tego typu upominki stanowią więc uniwersalne nośniki reklamy, które mogą Państwo wręczyć każdemu klientowi. Z pewnością docenią je również pracownicy. O reklamowych kamizelkach odblaskowych warto pomyśleć szczególnie gdy akcja promocyjna kierowana jest do:

  • kierowców,
  • rowerzystów,
  • przedstawicieli branży budowlanej,
  • szkół i przedszkoli.

Kamizelki odblaskowe to także świetny upominek dla uczestników wycieczek zorganizowanych. Jednolite, odblaskowe elementy ubioru nie tylko zwiększą bezpieczeństwo, ale również pozwolą na łatwe odszukanie całej grupy wśród tłumu podróżnych.