Gadżety przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne

produkty

sortowanie
pokaż

Upominki reklamowe przybierają rozmaite formy. Przykładowo, mogą chronić przed… pogodą. Takie są nasze gadżety przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne. To rozwiązania cieszące się sporą popularnością. Można na nich umieścić dowolny nadruk reklamowy.

Wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku do promowania własnej działalności stanowi pomysłową formę reklamy mobilnej. Wszędzie tam, gdzie pojawia się osoba z otrzymanym parasolem reklamowym, przyciąga wzrok kolejnych potencjalnych klientów. Sprzedajemy gadżety w różnych przedziałach cenowych, zatem z pewnością dobiorą Państwo wariant spełniający założenia budżetowe kampanii reklamowej. Szczegółowy wykaz produktów wraz z cenami detalicznymi znajduje się poniżej. Zachęcamy do jego przejrzenia.

Przeciwdeszczowa odzież reklamowa – parasole z nadrukiem

Ogromnym atutem naszej oferty jest przeciwdeszczowa odzież reklamowa, wśród której znajdą Państwo stylowe peleryny i poncza. Powierzchnia ubioru stanowi świetne miejsce na efektywną ekspozycję reklamową. Ewentualny nadruk można umieścić na plecach, froncie lub rękawie. Proponujemy Państwu także parasole z nadrukiem, zdające egzamin podczas akcji promocyjnych w plenerze bądź na targach branżowych. Rozłożona czasza parasola gwarantuje rozległą powierzchnię, na której logo lub grafika będzie dobrze wyeksponowana. Oferujemy wybór parasoli w szerokiej gamie kolorystycznej, o różnej wielkości i kształcie rączki oraz sposobie otwierania. Bez problemu dobiorą Państwo wariant odpowiedni do rangi wydarzenia. Czy słońce, czy deszcz.. zapraszamy do zapoznania się z ofertą!