Czapki, daszki i kapelusze na lato

produkty

sortowanie
pokaż

Lato to doskonały czas na odkurzenie dawno porzuconych okryć głowy, takich jak czapki, daszki czy letnie kapelusze. Czapka z daszkiem to ubraniowa klasyka gatunku, która sprawdza się w casualowych sytuacjach, niezależnie od wieku czy płci osoby noszącej. Sprzedajemy czapki pokryte materiałem bawełnianym, a także modele prześwitujące (tzw. siateczkowe), podzielone na kilka paneli. Obszar czapki mogą Państwo zagospodarować w dowolny sposób, zamieszczając tam ważną dla siebie treść marketingową. Taka czapka sprawdza się doskonale w charakterze upominku reklamowego. Może być noszona w trakcie codziennych spacerów, może też stanowić element ubioru służbowego. Dowolne kolory i nadruki – wszystko uzależnione wyłącznie od Państwa preferencji i oczekiwań.

Asortyment czapek z daszkiem doskonale uzupełniają daszki, to znaczy osobne nakrycia chroniące wzrok przed promieniami słońca. Powierzchnia daszka również jest dostępna do zagospodarowana na uzgodniony z Państwem sposób. Wspólnie ustalimy projekt graficzny nakrycia głowy. Nasza firma zadba o jego realizację. W celu doprecyzowania warunków zamówienia, wystarczy się z nami skontaktować i podać numer katalogowy produktu.

Z czapką z daszkiem doskonale skomponuje się dostępna w naszym magazynie koszulka polo oraz inne letnie koszulki z nadrukiem, które też serdecznie Państwu polecamy.