Kategorie

Reklamowe klipy do papieru

produkty

sortowanie
pokaż

Reklamowe klipy do papieru to artykuły niezwykle przydatny przedstawicielom wielu grup zawodowych. Klipsy z nadrukiem będą niezastąpione w biurach, urzędach, punktach ksero i wszędzie tam, gdzie duża ilość papierowych dokumentów wymaga ich segregowania i porządkowania. To również atrakcyjna propozycja dla uczniów, studentów czy uczestników szkoleń, którzy korzystają z notatek i kserokopii materiałów. Klipy do dokumentów z firmowym nadrukiem to niedrogi i niezwykle praktyczny artykuł. Można uwzględnić je w tworzeniu własnych, spersonalizowanych zestawów akcesoriów biurowych, wraz z notatnikami firmowymi i artykułami piśmienniczymi.

Stojące klipy reklamowe na biurko

Klipsy do papieru dostępne są również w wersji stojącej, którą można postawić na każdym biurku. Ten atrakcyjny drobiazg może służyć do wpinania ważnych notatek. Z powodzeniem sprawdzi się także jako alternatywa dla ramki na ulubione zdjęcie. Dzięki niewielkim rozmiarom, klip z fotografią można umieścić nawet na niedużym biurku.

Nadruki reklamowe wykonujemy w tym przypadku na przeźroczystej lub kolorowej podstawce klipu. W naszej ofercie dostępne są zarówno stojące klipy do notatek z podstawą w postaci sześciennej kostki, jak i w niecodziennych formach, na przykład w kształcie serca.