Kategorie

Akcesoria do ekranów dotykowych

produkty

sortowanie
pokaż

Promocyjne akcesoria do ekranów dotykowych to nowoczesne nośniki reklamy. Stają się coraz popularniejsze wraz z rosnącym zainteresowaniem urządzeniami takimi jak tablety i smartfony. Proponujemy Państwu szeroki wybór długopisów z nadrukiem, wyposażonych w końcówki do ekranów dotykowych. To praktyczne akcesoria, umożliwiające zarówno ręczne pisanie notatek, jak i ułatwiające korzystanie z urządzeń elektronicznych. Niewielkie rozmiary i wszechstronne zastosowanie sprawią, że osoby obdarowane długopisami z końcówką touch będą z nich chętnie i często korzystać. Umożliwi to szerokie rozpowszechnienie logotypu Państwa firmy lub sloganu reklamowego.

Zastosowanie długopisów typu touch z końcówką do ekranów dotykowych

Długopisy typu touch ułatwią korzystanie z tabletów, smartfonów czy komputerów z ekranami dotykowymi. Akcesoria do ekranów dotykowych z pewnością zostaną docenione przez pracowników terenowych – kurierów, ankieterów czy przedstawicieli handlowych, którzy wykorzystują tablet do raportowania swojej pracy lub przedstawiania oferty klientom. Wybrane modele długopisów touch są także wyposażone w końcówki do czyszczenia ekranów, które pełnią również funkcję stojaka.

Akcesoria do ekranów dotykowych mogą Państwo podarować swoim klientom. W zestawie z eleganckim etui na tablet lub telefon będą tworzyły efektowny zestaw prezentowy.

Różnorodność kolorów umożliwi dobór akcesoriów dopasowanych stylistyką do Państwa firmowych barw. W zależności od wybranego modelu, na artykułach do ekranów dotykowych możemy wykonać znakowanie w postaci nadruku lub grawerunku.