Szklanki z nadrukiem

Szklanki z nadrukiem

Szklanki z nadrukiem to uniwersalne gadżety reklamowe. Spotykane są zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i biurach oraz siedzibach przedsiębiorstw. Szklanki reklamowe z logo to również popularny dodatek do zestawów herbat czy napojów dostępnych w sklepach, co sprawia, że znaleźć je można w wielu domach. Takie niepozorne przedmioty codziennego użytku mają olbrzymie znaczenie pod względem marketingowym. Mogą być wręczane odwiedzającym w trakcie targów, dni otwartych lub imprez miejskich. Wraz z kubkami, filiżankami, czy kuflami z nadrukiem reklamowym będą stanowiły nietuzinkowe wyposażenie restauracji czy kawiarni.

Szklanki z logo jako forma marketingu

Firmowy nadruk na szklankach może stanowić formę dyskretnego działania marketingowego. Zarówno kontrahenci poczęstowani napojem podczas spotkania w Państwa firmie, jak i obdarowani naczyniami klienci podczas codziennego korzystania będą mieć kontakt z umieszczonym na przedmiocie motywem. Dzięki temu, podczas zakupów lub konieczności skorzystania z określonych usług, będą traktować Państwa markę jako znajomą i godną zaufania. Podobny mechanizm marketingowy działa w przypadku innych akcesoriów reklamowych codziennego użytku, w tym popularnych kubków reklamowych.

Wykonujemy zdobienia techniką druku lub grawerowania na różnych naczyniach szklanych. W bogatej ofercie szklanek znajdą Państwo modele z uszami oraz bez nich, o rozmaitych kształtach i pojemnościach, przeznaczone zarówno do zimnych, jak i gorących napojów. Nadrukiem może być logo Państwa firmy, chwytliwe hasło reklamowe, prezentujące produkt bądź usługę szczególnie wartą wypromowania lub inny, wybrany przez Państwa motyw. Zapraszamy do zakupów!