Szklanki z nadrukiem

Szklanki z nadrukiem

Szklanki z nadrukiem to uniwersalne gadżety reklamowe. Spotykane są zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i biurach oraz siedzibach przedsiębiorstw. Szklanki reklamowe z logo to również popularny dodatek do zestawów herbat czy napojów dostępnych w sklepach, co sprawia, że znaleźć je można w wielu domach. Takie niepozorne przedmioty codziennego użytku mają olbrzymie znaczenie pod względem marketingowym. Mogą być wręczane odwiedzającym w trakcie targów, dni otwartych lub imprez miejskich. Wraz z kubkami, filiżankami, czy kuflami z nadrukiem reklamowym będą stanowiły nietuzinkowe wyposażenie restauracji czy kawiarni.

Szklanki z logo jako forma marketingu

Firmowy nadruk na szklankach może stanowić formę dyskretnego działania marketingowego. Zarówno kontrahenci poczęstowani napojem podczas spotkania w Państwa firmie, jak i obdarowani naczyniami klienci podczas codziennego korzystania będą mieć kontakt z umieszczonym na przedmiocie motywem. Dzięki temu, podczas zakupów lub konieczności skorzystania z określonych usług, będą traktować Państwa markę jako znajomą i godną zaufania. Podobny mechanizm marketingowy działa w przypadku innych akcesoriów reklamowych codziennego użytku, w tym popularnych kubków reklamowych.

Wykonujemy zdobienia techniką druku lub grawerowania na różnych naczyniach szklanych. W bogatej ofercie szklanek znajdą Państwo modele z uszami oraz bez nich, o rozmaitych kształtach i pojemnościach, przeznaczone zarówno do zimnych, jak i gorących napojów. Nadrukiem może być logo Państwa firmy, chwytliwe hasło reklamowe, prezentujące produkt bądź usługę szczególnie wartą wypromowania lub inny, wybrany przez Państwa motyw. Zapraszamy do zakupów!

Szklanki z logo w różnych branżach

Szklanki z logo są niezwykle popularne w branży gastronomicznej, zwłaszcza wśród właścicieli restauracji, kawiarni, pubów czy hoteli. Pozwalają na wyróżnienie się na tle konkurencji oraz budowanie rozpoznawalnej marki. Dodatkowo klienci często kojarzą wysoką jakość produktów z estetyką serwowanych napojów. Kolejną branżą, która chętnie korzysta z szklanek z logo, są kluby sportowe oraz firmy organizujące eventy. Kluby piłkarskie, siatkarskie czy koszykarskie mogą zamówić szklanki z własnym herbem lub logotypem, które następnie będą sprzedawane jako oficjalne gadżety dla fanów.

Szklanki firmowe z logo to także doskonały gadżet dla firm eventowych i cateringowych. Dzięki personalizacji szklanek takie przedsiębiorstwa mogą wyróżnić się na tle konkurencji oraz zaoferować swoim klientom unikatowe produkty. Eleganckie szklanki z logo będą świetnie prezentować się na przyjęciach, weselach czy konferencjach. Agencje reklamowe oraz działy marketingu przedsiębiorstw różnych branż również chętnie korzystają z szklanek z logo. Personalizowane szklanki mogą być wykorzystywane jako element kampanii promocyjnej, efektowny upominek dla klientów czy partnerów biznesowych.