Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Szklanki z nadrukiem

Szklanki z nadrukiem

Szklanki z nadrukiem to uniwersalne gadżety reklamowe. Spotykane są zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i biurach oraz siedzibach przedsiębiorstw. Szklanki reklamowe to również popularny dodatek do zestawów herbat czy napojów dostępnych w sklepach, co sprawia, że znaleźć je można w wielu domach. Takie niepozorne przedmioty codziennego użytku mają olbrzymie znaczenie pod względem marketingowym. Mogą być wręczane odwiedzającym w trakcie targów, dni otwartych lub imprez miejskich. Wraz z kubkami, filiżankami, czy kuflami z nadrukiem reklamowym będą stanowiły nietuzinkowe wyposażenie restauracji czy kawiarni.

Nadruki na szklankach jako forma marketingu

Firmowy nadruk na szklankach może stanowić formę dyskretnego działania marketingowego. Zarówno kontrahenci poczęstowani napojem podczas spotkania w Państwa firmie, jak i obdarowani naczyniami klienci podczas codziennego korzystania będą mieć kontakt z umieszczonym na przedmiocie motywem. Dzięki temu, podczas zakupów lub konieczności skorzystania z określonych usług, będą traktować Państwa markę jako znajomą i godną zaufania. Podobny mechanizm marketingowy działa w przypadku innych akcesoriów reklamowych codziennego użytku, w tym popularnych kubków reklamowych.

Wykonujemy zdobienia techniką druku lub grawerowania na różnych naczyniach szklanych. W bogatej ofercie szklanek znajdą Państwo modele z uszami oraz bez nich, o rozmaitych kształtach i pojemnościach, przeznaczone zarówno do zimnych, jak i gorących napojów. Nadrukiem może być logo Państwa firmy, chwytliwe hasło reklamowe, prezentujące produkt bądź usługę szczególnie wartą wypromowania lub inny, wybrany przez Państwa motyw. Zapraszamy do zakupów!