Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Koszule i bluzki

Spersonalizowane koszule firmowe stanowią symbol elegancji i schludności, którą powinien odznaczać się każdy pracownik szanującego się przedsiębiorstwa. Właściwie ubrany personel wygląda bardzo profesjonalnie i dobrze reprezentuje swoją firmę poza jej obrębem, co odgrywa niebagatelną rolę w budowie jej dobrego wizerunku, prestiżu oraz rangi.

Mamy Państwu do zaoferowania modne bluzki i koszule wykonane z bawełny oraz innych materiałów, odpornych na wielokrotne pranie i prasowanie. Eleganckie koszule pracownicze są rekomendowane w szczególności osobom utrzymującym bezpośredni kontakt z klientem – na przykład przedstawicielom handlowym, pracownikom branży hotelarskiej czy gastronomicznej – słowem wszystkim, którzy muszą wyglądać dobrze niezależnie od sytuacji.

Wśród dostępnego asortymentu znajdą Państwo koszule męskie i damskie w stonowanych kolorach i dopasowanych krojach. Na koszuli możemy wykonać określony haft lub nadruk – na piersi bądź kieszeni, rękawie lub kołnierzu. Hafty i nadruki na koszulach firmowych wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii i maszyn zapewniających wysoki poziom detali i dużą wytrzymałość. Dodatkowe elementy identyfikacji wizualnej zamieszczamy też na guzikach. Powstały w ten sposób wyrób odzieżowy całkowicie odzwierciedla ideę schludnej, firmowej odzieży reklamowej.

produkty

sortowanie
pokaż