Koszule firmowe z nadrukiem

produkty

sortowanie
pokaż

Koszule firmowe z logo stanowią istotny element służbowego stroju w wielu branżach. Sprawdzą się idealnie jako element spersonalizowanego stroju biznesowego. Koszule pracownicze z logo firmy to propozycja zarówno dla przedsiębiorstw, w których obowiązuje sztywny dress code, jak większa swoboda w doborze ubioru. Dzięki bogatej ofercie koszul firmowych z łatwością dobiorą Państwo modele, wzory i kolory najlepiej dopasowane do specyfiki reprezentowanej branży. Spersonalizowane koszule z logo to świetny sposób na podkreślenie dbałości o każdy detal, co pozytywnie wpłynie na odbiór Państwa firmy wśród klientów.

Koszule i bluzki dla pracowników - eleganckie koszule damskie firmowe

Wśród dostępnego asortymentu znajdą Państwo koszule męskie i damskie firmowe w stonowanych kolorach i dopasowanych krojach. Na koszuli możemy wykonać określony haft lub nadruk – na piersi bądź kieszeni, rękawie lub kołnierzu. Hafty i nadruki na koszulach firmowych wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii i maszyn zapewniających wysoki poziom detali i dużą wytrzymałość. Dodatkowe elementy identyfikacji wizualnej zamieszczamy też na guzikach. Powstały w ten sposób wyrób odzieżowy całkowicie odzwierciedla ideę schludnej, firmowej odzieży pracowniczej.

Spersonalizowane koszule firmowe stanowią symbol elegancji i schludności, którą powinien odznaczać się każdy pracownik. Właściwie ubrany personel wygląda bardzo profesjonalnie i dobrze reprezentuje swoją firmę poza jej obrębem, co odgrywa niebagatelną rolę w budowie jej dobrego wizerunku, prestiżu oraz rangi.

Mamy Państwu do zaoferowania modne bluzki i koszule firmowe z nadrukiem wykonane z bawełny oraz innych materiałów, dobrze znoszących wielokrotne pranie i prasowanie. Eleganckie koszule pracownicze są rekomendowane w szczególności osobom utrzymującym bezpośredni kontakt z klientem, które muszą wyglądać dobrze niezależnie od sytuacji.

Gdzie sprawdzą się koszule z logo firmy?

Chociaż eleganckie koszule zazwyczaj kojarzą się z pracą w korporacji, sprawdzą się nie tylko wśród pracowników na stanowiskach biurowych. W koszuli z logo firmy znakomicie będą prezentować się przedstawiciele handlowi, doradcy ubezpieczeniowi i finansowi, a także pracownicy banku, obsługa hoteli czy restauracji. W miejscach, gdzie zasady ubioru pozwalają na nieco luźniejszy styl, doskonale sprawdzą się koszulki polo z nadrukiem lub haftem, łączące elegancki wygląd z komfortem noszenia.

Z naszej bogatej oferty mogą Państwo wybrać również wiele dodatków, które pomogą budować wizerunek firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i wyboru artykułów najlepiej odpowiadających Państwa potrzebom.