Kalendarze reklamowe dla firm

Katalog C
Katalog C
zobacz
Katalog T
Katalog T
zobacz
Katalog W
Katalog W
zobacz

Jesteśmy producentem i dystrybutorem kalendarzy z nadrukami. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby, poprzez rozszerzanie naszego asortymentu. Kalendarze z firmowym nadrukiem stanowią jeden z naszych flagowych produktów, jako popularne i użyteczne nośniki reklamy. Kalendarze naszej produkcji to gwarancja doskonałej jakości, solidnego wykonania oraz dbałości o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Kalendarz to produkt, który towarzyszy Państwu przez cały rok, dlatego poza wysoką jakością musi także dostosować się do indywidualnych upodobań. Oprócz wygodnego formatu oraz wyraźnego i przejrzystego nadruku, powinien także charakteryzować się atrakcyjną szatą graficzną, by móc każdego dnia cieszyć Państwa oczy swoim wyglądem. Stworzyliśmy asortyment, wśród którego znajdują się między innymi: kalendarze panoramiczne, trójdzielne, biurkowe oraz wieloplanszowe. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania mają nasi Klienci, dlatego zadbaliśmy o szeroki przekrój w zakresie szaty graficznej tworząc kalendarze w stylu nowoczesnym, vintage, klasyczne oraz ze zdjęciami.

Kalendarze z firmowym znakowaniem

Firmowe kalendarze to niezwykle popularne materiały promocyjne. Wielu przedsiębiorców decyduje się na ich zakup dla siebie oraz współpracowników. Elegancki kalendarz z logo firmy można podarować kluczowym klientom w charakterze świątecznego upominku. To również doskonały prezent dla pracowników Państwa przedsiębiorstwa. W połączeniu z notatnikiem firmowym oraz artykułami piśmienniczymi z logo firmy będzie stanowić efektowny zestaw upominkowy, który z powodzeniem można podarować ważnym kontrahentom.

Kalendarze firmowe dopasowane do Państwa potrzeb

W ofercie naszej firmy dostępna jest szeroka gama kalendarzy. U nas mogą Państwo zamówić spersonalizowane kalendarze:

  • planszowe,
  • trójdzielne,
  • poręczne kalendarze stojące,
  • dzienne i tygodniowe kalendarze książkowe.

Kalendarz książkowy z logo firmy to użyteczne rozwiązanie dla wszelkich przedsiębiorstw, których klienci umawiani są na konkretne dni i godziny. Można je również podarować kluczowym kontrahentom lub wprowadzić do oferty swojego sklepu.

Niewielki kalendarz biurkowy czy planszowy mogą Państwo wręczać klientom przy okazji świątecznych zakupów. Będzie to miły upominek, który z pewnością zostanie pozytywnie odebrany i zachęci ich do dalszej współpracy. Dzięki niskiej cenie tego typu kalendarzy, będą mogli Państwo obdarować nimi nawet liczne grono klientów.

Niezależnie od wybranego modelu, gwarantujemy wykonanie najwyższej jakości firmowego znakowania na kalendarzu, w postaci trwałego nadruku lub tłoczenia.

Poza gotowymi produktami wykonujemy także kalendarze książkowe według indywidualnego projektu klienta. Rewelacyjny pomysł na prezent dla pracowników lub klientów Państwa firmy! Gwarantujemy szybką realizację. Możliwość wysyłki lub odbioru osobistego w naszej siedzibie w Krakowie.