Bandamki reklamowe, chusty i inne dodatki

produkty

sortowanie
pokaż

Bandamki reklamowe to efektowne akcesoria o wszechstronnym zastosowaniu. Można nosić je na szyi, jak klasyczne apaszki, jako ozdobne nakrycie głowy lub na nadgarstku. Bandamki i chusty z nadrukiem firmowym będą też eleganckim dodatkiem do reklamowych koszulek polo i innych elementów służbowej odzieży. Te uniwersalne akcesoria pozwolą na promowanie Państwa firmy wśród szerokiego grona klientów. Ozdobne chusty chętnie noszone są przez kobiety i mężczyzn w różnym wieku. Kolorowe bandamki są atrakcyjne także dla najmłodszych odbiorców i ich rodziców.

Nie tylko bandamki – oferujemy szeroki asortyment dodatków reklamowych

Prowadzimy sprzedaż rozmaitych dodatków z nadrukami firmowymi, w tym kominów i szalików, możliwych do noszenia na szereg różnych sposobów. Akcesoria te wykonane są z wytrzymałych materiałów, do których należą włókna wiskozowe, akryl i mikrofibra. Wszystkie wyroby odzieżowo-tekstylne przystosowane są do nadrukowania Państwa logotypu bądź napisu.

Osobom zainteresowanym modnymi i praktycznymi nakryciami głowy rekomendujemy również naszą ofertę czapek letnich, daszków oraz kapeluszy.

Bandamka jako materiał promocyjny Państwa firmy

Nasze bandamy reklamowe dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Wykonane są z materiałów o różnorodnej grubości i strukturze. Dzięki temu mogą Państwo wybrać chustę reklamową najlepiej dopasowaną do Państwa branży, w kolorystyce dobranej do firmowych barw lub promowanego produktu. Duża powierzchnia bandamy zapewnia niemal nieograniczone możliwości wykonania dowolnego nadruku.

Chusta reklamowa będzie miłym upominkiem zarówno dla klientów, jak i pracowników Państwa firmy. Wytrzymałe, starannie wykonane nadruki sprawią, że wybrane bandamki reklamowe będą znakomicie spełniać funkcje promocyjne.

Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć w opisach poszczególnych produktów. Ostateczna cena zależy od wielkości i typu zamówienia. Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt z naszym biurem i podanie numeru katalogowego interesującego wyrobu.