Ołówki reklamowe z logo firmy

produkty

sortowanie
pokaż

Ołówki z logo firmy to niedroga, a przy tym skuteczna metoda promocji. Ich podstawową zaletą jest uniwersalność – mogą posłużyć do reklamy przedsiębiorstw reprezentujących każdą branżę. Dają możliwość dotarcia do bardzo szerokiego grona odbiorców – z ołówków korzystają osoby w każdym wieku, od uczniów i studentów, poprzez pracowników różnych sektorów, aż po emerytów.

Niska cena klasycznych ołówków z logo firmy umożliwia ich zakup w dużych ilościach, a dzięki temu daje możliwość obdarowania dużego grona klientów. Liczne zalety ołówków reklamowych sprawiają, że są one alternatywą dla długopisów z nadrukiem, będących najpopularniejszym typem gadżetu promocyjnego.

Gdzie sprawdzą się ołówki reklamowe z nadrukiem?

Ołówki z logo firmy, dzięki swojej wszechstronności, sprawdzą się niemalże w każdej sytuacji. Umożliwiają bowiem promowanie firmy w sposób dyskretny, a jednocześnie skuteczny. Ołówki z nadrukiem reklamowym warto wybrać szczególnie przy promocji:

  • firm z branży hotelarskiej – można udostępnić je gościom w pokojach hotelowych;
  • podczas konferencji – warto wręczyć je w komplecie z firmowym notesem;
  • w branży budowlanej – w naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wytrzymałe ołówki stolarskie;
  • podczas targów czy imprez, w trakcie których można podarować je wielu potencjalnym klientom.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ołówków, na których możemy umieścić logo firmy lub slogan reklamowy. Oprócz klasycznych, drewnianych modeli, proponujemy liczne ołówki automatyczne z wymiennymi wkładami grafitowymi. Ołówki reklamowe dostępne są także w zestawach piśmienniczych z eleganckimi długopisami lub piórami wiecznymi