Gadżety reklamowe elektroniczne

produkty

sortowanie
pokaż

Reklamowe gadżety elektroniczne to niezwykle praktyczny upominek dla klientów czy pracowników, bowiem wielu z nich na co dzień korzysta z tego typu urządzeń, zarówno w pracy, jak i prywatnie. W dobie nowinek technologicznych, gadżety elektroniczne stanowią doskonały pomysł na prezent. Akcesoria elektroniczne, takie jak kable, powerbanki czy słuchawki z pewnością zostaną docenione przez użytkowników komputerów i smartfonów. Stanowią idealne nośniki reklamy, ponieważ obdarowane osoby korzystają z nich często w codziennych sytuacjach.

Proponujemy zarówno niewielkie gadżety elektroniczne, które zmieszczą się w kieszeni czy torebce, dzięki czemu użytkownik może mieć je zawsze przy sobie, jak również większe urządzenia – zegary do powieszenia na ścianie lub elektroniczne radia.

Użyteczna elektronika z logo firmy

Jednym z najpopularniejszych elektronicznych gadżetów promocyjnychpowerbanki. Rokrocznie w telefonach komórkowych montowane są coraz szybciej pracujące procesory oraz większe i bardziej szczegółowe wyświetlacze, które niestety są dość energochłonne – zwłaszcza podczas korzystania z Internetu lub oglądania filmów. Powerbank jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na mobilności niezależnie od sytuacji.

Z roku na rok coraz większą sympatię klientów zaskarbiają sobie również smartwatche, czyli elektroniczne zegarki z wyświetlaczami, które można łatwo skonfigurować ze smartfonem. Dzięki temu to właśnie na zegarku użytkownik otrzymuje powiadomienia o nowych wiadomościach. Za jego pomocą można odbierać i odrzucać połączenia, odtwarzać muzykę bądź też liczyć kroki w trakcie biegu. Nowoczesne smartwatche są świetnie wykonane i bardzo wytrzymałe, więc z pewnością zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika elektroniki.

Ponadto proponujemy inne użyteczne gadżety, takie jak pendrive z logo firmy, stacje pogodowe czy kalkulatory. Wymienione produkty – ozdobione logo firmy, chwytliwym hasłem czy też sloganem – będą stanowić praktyczny upominek reklamowy, który nie wyląduje na dnie szuflady, lecz będzie użytkowany i przyniesie szereg korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elektroniki reklamowej!