Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

T-shirty, koszulki i podkoszulki

T-shirty z nadrukiem to sprawdzone gadżety reklamowe, dzięki którym Państwa pracownicy i klienci wyróżnią się z tłumu. Wykorzystujemy koszulki pochodzące od renomowanych producentów. Cechują się one doskonałymi walorami jakościowymi, w tym wysoką gramaturą, która gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez utraty walorów estetycznych.

Modne kroje sprawiają, że koszulka świetnie sprawdza się jako samodzielny element codziennego ubioru, a także w zestawieniu z resztą odzieży. Dysponujemy modelami koszulek dla mężczyzn, kobiet i dzieci – o różnych fasonach, barwach i wzorach. Te ostatnie możemy urozmaicić poprzez dopasowany nadruk reklamowy. Nadruki na koszulkach wykonujemy bazując na sprawdzonych technikach sitodruku i haftu komputerowego. Naniesione nadruki i hafty są niezwykle wytrzymałe, obfitują w detale i wykazują odporność na wielokrotne pranie.

Zapraszamy do zapoznania się z całością dostępnego asortymentu – z tej oraz z innych kategorii odzieży reklamowej. Lista produktów na sprzedaż jest widoczna poniżej.

produkty

sortowanie
pokaż