Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Podkoszulki z nadrukiem

produkty

sortowanie
pokaż

Podkoszulki z nadrukiem to podstawowy element garderoby wielu osób. Noszą je dzieci i dorośli w różnym wieku. Wzorzyste T-shirty chętnie zakładają w wolnym czasie ci, którzy podczas pracy zobowiązani są do przestrzegania ścisłego norm ubioru i noszenia odpowiedniej odzieży biznesowej.

Wszechstronność, uniwersalność i możliwość codziennego, praktycznego zastosowania sprawiają, że koszulki z nadrukiem to znakomity nośnik reklamy.

Wysoka jakość wykonanego przez naszą firmę znakowania na podkoszulkach zapewni skuteczne promowanie Państwa firmy przez długi czas. Atrakcyjny nadruk na koszulkach sprawi, że użytkownicy będą chętnie je nosić.

T-shirty, koszulki i podkoszulki

T-shirty z nadrukiem to sprawdzone gadżety reklamowe, dzięki którym Państwa pracownicy i klienci wyróżnią się z tłumu. Wykorzystujemy koszulki pochodzące od renomowanych producentów. Cechują się one doskonałymi walorami jakościowymi, w tym wysoką gramaturą, która gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez utraty walorów estetycznych.

Modne kroje sprawiają, że koszulka świetnie sprawdza się jako samodzielny element codziennego ubioru, a także w zestawieniu z resztą odzieży. Dysponujemy modelami koszulek dla mężczyzn, kobiet i dzieci – o różnych fasonach, barwach i wzorach. Te ostatnie możemy urozmaicić poprzez dopasowany nadruk reklamowy. Nadruki na koszulkach wykonujemy bazując na sprawdzonych technikach sitodruku i haftu komputerowego. Naniesione nadruki i hafty są niezwykle wytrzymałe, obfitują w detale i wykazują odporność na wielokrotne pranie.

Kiedy warto wykorzystać podkoszulki z nadrukiem do promocji firmy?

T-shirty z nadrukiem firmowym to sprawdzony element kampanii marketingowej wielu przedsiębiorstw. Sprawdzą się doskonale jako:

  • ubiór dla reprezentantów Państwa firmy podczas targów i imprez branżowych;
  • nagrody w konkursach;
  • prezenty dla klientów;
  • pamiątkowe T-shirty, sprzedawane podczas koncertów, wydarzeń sportowych i innych eventów.

Będą również komfortowym elementem odzieży pracowniczej[odzieży pracowniczej. Szczególnie popularne są w branżach takich jak budownictwo, mechanika czy ogrodnictwo. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie strój służbowy powinien zapewniać pracownikom maksymalną wygodę.