Filiżanki z firmowym nadrukiem

Filiżanki z nadrukiem firmowym to uniwersalna propozycja dla każdej branży. Kawa i herbata – cóż byśmy bez nich zrobili w trakcie wyczerpującego dnia pracy? Filiżanka „małej czarnej” nierzadko okazuje się zbawienna, działa ożywczo i napędza do działania. Kawę i herbatę spożywają zarówno pracownicy, jak i klienci oraz potencjalni kontrahenci, częstowani nimi podczas rozmów z przedstawicielami firmy. Naczynia, w których podawane są napoje, można wykorzystać do celów reklamowo-wizerunkowych! Firmowa ceramika – filiżanki z logo i dopasowanymi grafikami, a także kubki czy szklanki z nadrukiem – to doskonały pomysł na zaprezentowanie pozytywnej strony przedsiębiorstwa i podwyższenie jego rangi w oczach partnerów.

Dyskretny marketing z filiżankami reklamowymi z logo firmy

Gorące napoje podawane w filiżankach reklamowych gościom, klientom i kontrahentom pełnią funkcje dyskretnie marketingowe. Sprawdzają się jako artykuł promocyjny – element wystroju i wyposażenia firmy – w trakcie prowadzonych negocjacji oraz rozmów biznesowych. Potencjalni klienci, dostrzegając detale wpływające na zachowanie spójnej identyfikacji wizualnej, z pewnością potraktują Państwa firmę jak rzetelnego partnera, przykładającego wagę do szczegółów. Nawet taki detal jak filiżanka z firmowym nadrukiem może wpłynąć na powodzenie rozmów i sprawić, że zostaną one zwieńczone sukcesem.

Filiżanki oraz kubki z reklamowymi nadrukami mogą Państwo podarować również stałym klientom oraz partnerom biznesowym. Będzie to miły upominek, który z pewnością wpłynie na pozytywny odbiór Państwa działalności. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą dostępnych w naszym sklepie filiżanek! Na wybranych przez Państwa naczyniach nadrukujemy logo firmy lub inne materiały reklamowe. Dzięki stosowanym przez naszą agencję profesjonalnym technikom znakowania, mają Państwo pewność trwałego, precyzyjnie wykonanego nadruku na filiżance.