Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Gadżety promocyjne

Gadżety promocyjne mogą przyjmować różnorodne oblicza. Kubki czy koszulki z nadrukiem stanowią już swoistą klasykę gatunku, jednak nie ograniczają możliwości kreowania kampanii reklamowych. Nowoczesne techniki nadruku umożliwiają rozmieszczenie logotypu na niemal dowolnym przedmiocie, powierzchni i materiale. W zaprezentowanej ofercie gadżetów promocyjnych znajdą Państwo przybory i akcesoria dedykowane rozmaitym grupom odbiorców, niezależnie od wieku.

Smycze reklamowe i inne akcesoria

Co zatem dla Państwa przygotowaliśmy? Bogatą gamę produktów, wśród których wiodącą rolę pełnią smycze reklamowe. Funkcjonalna smycz reklamowa z firmową grafiką, napisem czy logotypem stanowi praktyczne akcesorium, możliwe do zawieszenia między innymi na szyję. Da się na nim przetrzymywać na przykład klucze czy identyfikator do drzwi. To doskonały element wyposażenia widywany w biurach, na targach, różnego typu eventach – wszędzie tam, gdzie przebywa masa ludzi, którym możemy zareklamować dany produkt bądź usługę.

Nasz asortyment gadżetów promocyjnych jest też bogaty w liczne przedmioty dla majsterkowiczów, takie jak wielofunkcyjne scyzoryki czy zestawy narzędzi, a także zestawy barbecue dla osób kochających grillowanie, latarki, dodatki rowerowe oraz wiele, wiele więcej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej!

produkty

sortowanie
pokaż