Odzież reklamowa

produkty

sortowanie
pokaż

Odzież reklamowa to niezawodny sposób na promocję firmy i budowę spójnego, profesjonalnego wizerunku. Zazwyczaj wykorzystywana jest jako służbowy strój dla pracowników. Elementy ubioru, takie jak koszulki, bluzy czy polary z firmowymi nadrukami można jednak z powodzeniem podarować klientom lub wprowadzić do oferty sklepu. Niemal każdy element garderoby można wzbogacić dużym bądź dyskretnym logotypem.

Nadruk na odzieży reklamowej

Nadruki na odzieży reklamowej wykonujemy w różnych technologiach. Należą do nich m.in. sitodruk i druk komputerowy. Obydwie metody umożliwiają stworzenie trwałego i odpornego na pranie nadruku. W tej zakładce znajdą Państwo najróżniejsze warianty odzieży reklamowej – od czapek, przez polary, aż po wysokiej jakości odzież biznesową. W naszej bogatej ofercie odpowiednie dla siebie materiały reklamowe znajdą właściciele firm działających w najróżniejszych sektorach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się naszym asortymentem.

Ubiór reklamowy dla pracowników

Reklamowa odzież dla pracowników to propozycja dla firm, w których obowiązuje jednolity, służbowy ubiór. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo odzież dla całego zespołu:

  • dla pracowników biur, urzędów czy instytucji finansowych przygotowaliśmy szeroki wybór biznesowych koszul oraz eleganckie akcesoria, takie jak krawaty czy apaszki;
  • oferta odzieży gastronomicznej z logo obejmuje łatwe w utrzymaniu w czystości elementy ubioru, takie jak bluzy i spodnie dla kucharzy, eleganckie koszule i bluzki dla kelnerów, barmanów i managerów, a także komfortową odzież dla dostawców;
  • kurtki, polary i inne okrycia wierzchnie to świetna propozycja dla pracowników terenowych;
  • reklamowe koszulki polo to z kolei rozwiązanie dla pracowników na stanowiskach, gdzie ważna jest nienaganna prezencja, przy zachowaniu maksymalnej swobody ruchów;
  • T-shirty z nadrukiem będą wygodnym strojem pracowniczym dla członków ekip remontowo-budowlanych i innych pracowników fizycznych.

Niezależnie od wybranego modelu ubioru pracowniczego i jego fasonu, wykonamy nadruki lub hafty reklamowe na jego elementach.