Kategorie

Notatniki i notesy z nadrukiem firmowym

produkty

sortowanie
pokaż

Notesy i notatniki z nadrukami firmowymi przydadzą się każdemu. Wiele osób często korzysta z nich w domu, jak również podczas pracy czy zajęć na uczelni. W komplecie z reklamowym długopisem lub ołówkiem, będą stanowiły atrakcyjny upominek dla uczestników kursów, szkoleń i konferencji.

Nadruki reklamowe możemy wykonać zarówno na okładkach notesów, jak i na wszystkich kartkach notatnika. Zapewni to możliwość rozpowszechnienia materiału reklamowego wśród szerokiego grona potencjalnych klientów Państwa firmy.

Komu podarować firmowy notatnik?

Z uwagi na niską cenę oraz uniwersalność, firmowy notatnik mogą Państwo podarować różnym grupom docelowym. Najczęściej notesy z nadrukiem wręczane są studentom, kursantom, pracownikom biur i urzędów, a także lekarzom czy farmaceutom. Sprawdzą się doskonale przy promocji firmy podczas spotkań naukowych.

Warto podarować firmowy notes również pracownikom przedsiębiorstwa, razem z służbowym kalendarzem z logo. Taki zestaw będzie nie tylko miłym upominkiem, ale też pomoże w budowaniu wizerunku firmy. Gustowny zestaw z notesem firmowym sprawdzi się doskonale jako prezent dla kluczowych klientów.