Kategorie

Notatniki i notesy z nadrukiem firmowym

produkty

sortowanie
pokaż

Notesy i notatniki z nadrukami firmowymi przydadzą się każdemu. Wiele osób często korzysta z nich w domu, jak również podczas pracy czy zajęć na uczelni. W komplecie z reklamowym długopisem lub ołówkiem, będą stanowiły atrakcyjny upominek dla uczestników kursów, szkoleń i konferencji.

Nadruki reklamowe możemy wykonać zarówno na okładkach notesów, jak i na wszystkich kartkach notatnika. Zapewni to możliwość rozpowszechnienia materiału reklamowego wśród szerokiego grona potencjalnych klientów Państwa firmy.

Komu podarować firmowy notatnik?

Z uwagi na niską cenę oraz uniwersalność, firmowy notatnik mogą Państwo podarować różnym grupom docelowym. Najczęściej notesy z nadrukiem wręczane są studentom, kursantom, pracownikom biur i urzędów, a także lekarzom czy farmaceutom. Sprawdzą się doskonale przy promocji firmy podczas spotkań naukowych.

Warto podarować firmowy notes również pracownikom przedsiębiorstwa, razem z służbowym kalendarzem z logo. Taki zestaw będzie nie tylko miłym upominkiem, ale też pomoże w budowaniu wizerunku firmy. Gustowny zestaw z notesem firmowym sprawdzi się doskonale jako prezent dla kluczowych klientów.

Notesy reklamowe z nadrukiem – dla kogo?

Wybór odpowiedniego wzoru na notesy reklamowe z nadrukiem może nie być łatwy. Materiały promocyjne muszą być bowiem nie tylko estetyczne, ale powinny także przyciągać uwagę i wyróżniać się na tle konkurencji. Warto na początku zastanowić się nad celem, jaki ma spełniać projekt notesu oraz nad grupą docelową, do której skierowane będą materiały promocyjne. Dla młodszych odbiorców lepsze będą nowoczesne, śmiałe wzory. Natomiast jeśli grupa docelowa to osoby starsze lub przedstawiciele biznesu, lepiej wybrać eleganckie i stonowane motywy.

Notesy z nadrukami – kolory i wzory

Nowoczesne techniki druku umożliwiają nanoszenie nawet bardzo skomplikowanych wzorów w szerokiej gamie barw. Kolory odgrywają kluczową rolę w przypadku notesów z nadrukami. Wybierając je warto zwrócić uwagę, by były one spójne z firmowym wizerunkiem. W kwestii wzorów na notesy reklamowe z nadrukiem warto zastanowić się, czy postawić na prostotę i minimalizm, czy raczej na bogactwo formy. Minimalistyczne wzory mogą być świetnym rozwiązaniem na przykład dla firm związanych z nowoczesnymi technologiami, natomiast ozdobne motywy sprawdzą się w przypadku branży artystycznej i kulturalnej.