Polar z nadrukiem firmowym

produkty

sortowanie
pokaż

Polar z nadrukiem reklamowym to miły upominek, który docenią szczególnie osoby pracujące w terenie lub często przebywające na świeżym powietrzu. Polar to absolutna klasyka stylu outdoor. Strzępiona tkanina poliestrowa zyskuje specyficzną welurową fakturę, która zapewnia ciepło i odprowadza wilgoć, przy zachowaniu niskiej wagi i niewielkiej objętości własnej. Dzięki temu odzież jest bardzo komfortowa w noszeniu, nie krępuje ruchów, a jednocześnie gwarantuje ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Prowadzimy sprzedaż odzieży polarowej dla kobiet i mężczyzn. Poza klasycznymi modelami z długimi rękawami dostępne są również inne kroje, w tym bezrękawniki.

Praktyczne polary reklamowe

Polar może stanowić element stroju roboczego bądź też pełnić funkcję użytecznego upominku, rozdawanego w celu rozpropagowania konkretnego przekazu marketingowego. Polary z logo można podarować klientom lub zaopatrzyć w nie pracowników. Firmowe polary znakomicie sprawdzą się jako elementy odzieży pracowniczej dla:

  • kierowców,
  • dostawców,
  • magazynierów,
  • kurierów,
  • członków ekip remontowo-budowlanych,
  • pracowników ochrony.

Z pewnością docenią je wszyscy pracownicy terenowi, często przebywający na zewnątrz, jak również osoby pracujące w chłodnych halach przemysłowych i magazynowych.

Polary z nadrukiem będą też znakomitym nośnikiem reklamy, jeśli podarują je Państwo swoim klientom. Ciepłe i wygodne bluzy polarowe najwyższej jakości z estetycznym nadrukiem lub haftem firmowym to praktyczny upominek, który będzie chętnie noszony przez obdarowane nim osoby. Dzięki temu zyskają Państwo szansę na rozpowszechnienie wizerunku swojej firmy i dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Proponujemy zarówno ciepłe i wytrzymałe bluzy polarowe, które docenią osoby pracujące w trudnych warunkach, jak i cienkie polary z firmowym znakowaniem, które można nosić samodzielnie lub założyć pod okrycia wierzchnie w szczególnie chłodne dni. Uzupełnieniem służbowego ubioru pracowników terenowych będą kurtki z firmowymi nadrukami oraz kamizelki odblaskowe z logo firmy.

Szeroka gama kolorystyczna polarów dostępnych w naszej ofercie umożliwi ich odpowiedni dobór do głównych barw Państwa logotypu. Polary z ciekawym, autorskim wzorem haftu lub nadruku mogą Państwo z powodzeniem wprowadzić do asortymentu sklepu z odzieżą outdorową i sprzętem sportowym.

Każdy z dostępnych wyrobów odzieżowych można zaopatrzyć w dopasowany element identyfikacji wizualnej, podobny do tych jakie widujemy na popularnych koszulkach z nadrukiem.

Na Państwa życzenie wykonamy kalkulację nadruków i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie. Wystarczy podać numer katalogowy wybranego produktu (dostępny w jego opisie).