Kategorie

Etui na tablet i telefon

produkty

sortowanie
pokaż

Firmowe etui na tablet lub telefon stanowi atrakcyjny upominek dla osób na co dzień korzystających z urządzeń elektronicznych. Efektowny nadruk promocyjny sprawi, że wybrane etui stanie się atrakcyjnym nośnikiem reklamy. Etui na tablet i telefon, w zestawie z torbą na laptopa z logo firmy lub eleganckimi akcesoriami piśmienniczymi to prezenty, które można z powodzeniem podarować kluczowym klientom w podziękowaniu za satysfakcjonującą współpracę.

Reklamowe etui na telefony i tablety to również znakomity upominek dla pracowników. Tego typu akcesoria pomogą w budowaniu spójnego wizerunku Państwa firmy, a także dyskretnych działaniach marketingowych. Pozwolą też na podkreślenie dbałości o szczegóły.

Etui na tablet i telefon dopasowane do indywidualnych potrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno uniwersalne etui na tablety i telefony, jak i wersje dopasowane do specyfiki konkretnych rodzajów urządzeń. Z pewnością wybiorą Państwo spośród nich artykuły najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Niektóre modele etui na tablet dostępne są w formie teczek, umożliwiającej umieszczenie w nich firmowego notesu. Dużą popularnością cieszą się również wodoodporne etui na telefon. Wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć również różnego rodzaju ochronne etui na karty kredytowe.