Gadżety piśmiennicze z nadrukiem firmowym

produkty

sortowanie
pokaż

Jednym z najpopularniejszych nośników reklamy są długopisy z nadrukiem. Studio Siedem oferuje szeroki wybór tych produktów, w tym wytrzymałe i praktyczne reklamowe długopisy metalowe. Wykonujemy firmowe nadruki także na innych artykułach piśmienniczych, takich jak ołówki czy długopisy ekologiczne.

Dzięki długopisom reklamowym można dotrzeć ze swoim przekazem do wielu potencjalnych klientów. Oprócz tego są niezwykle eleganckie i praktyczne. Doskonale sprawdzają się podczas targów, prezentacji oraz różnorodnych eventów. Mogą stanowić również doskonały element upominku dla partnera biznesowego.

Szeroki wybór długopisów firmowych z logo

Długopisy reklamowe dostępne są w naszym asortymencie w wielu wariantach. Znajdą Państwo wśród nich klasyczne długopisy pakowane w ozdobne pudełka, praktyczne długopisy z gumowymi paskami ułatwiającymi wygodne chwytanie oraz pisanie, a także kolorowe długopisy stalowe. Oferujemy również efektowne długopisy z nadrukiem, na których umieścić można logo firmy lub krótki tekst z informacjami, które chcą Państwo rozpowszechnić. Jeśli szukają Państwo eleganckich artykułów promujących firmę, które można podarować kluczowym kontrahentom, polecamy wysokiej jakości zestawy piśmiennicze z nadrukiem lub grawerem. Wiele z dostępnych w naszej ofercie długopisów reklamowych z logo ma również dodatkowe funkcje – wyposażone są w laserowe wskaźniki lub końcówki do ekranów dotykowych.

Uniwersalność, elegancja i wszechstronne zastosowanie sprawiają, że długopis reklamowy to rozwiązanie marketingowe, które sprawdzi się w każdej branży. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!