Parasole reklamowe z nadrukiem

produkty

sortowanie
pokaż

Parasole z nadrukiem to jedna z propozycji nietuzinkowych artykułów reklamowych, jakie mogą Państwo zamówić w naszej firmie. Proponujemy szeroki wybór parasoli reklamowych w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, w tym:

  • klasyczne parasolki automatyczne;
  • kompaktowe, składane parasole, które zmieszczą się w torebce czy plecaku;
  • stabilne parasole ogrodowe i plażowe;
  • parasolki przeciwsłoneczne dla dzieci i dorosłych.

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo także parasole kwadratowe, asymetryczne i w różnych, nietuzinkowych kształtach. Oferowane przez naszą firmę artykuły przeciwdeszczowe obejmują także płaszcze wodoodporne i peleryny z nadrukiem.

Parasole z firmowym znakowaniem pozwolą dotrzeć z reklamą do szerokiego grona odbiorców, za pośrednictwem korzystających z nich osób.

Czy warto zainwestować w reklamowe parasole z nadrukiem?

Parasole z nadrukiem mogą stanowić skuteczny nośnik reklamy. Wśród ich zalet wyróżnić można:

  • dużą powierzchnię nadruku,
  • możliwość całkowitej personalizacji,
  • praktyczne zastosowanie,
  • szerokie grono odbiorców w różnym wieku.

Parasol firmowy może stanowić efektowne dopełnienie odzieży reklamowej w deszczowe dni.

Plażowe i ogrodowe parasole przeciwsłoneczne będą promowały Państwa markę podczas imprez plenerowych. Można je również ustawić w kawiarnianych lub hotelowych ogródkach.

Parasole reklamowe z nadrukiem – zastosowanie

Parasole reklamowe z nadrukiem znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach. Są one szczególnie popularne w sektorze HoReCa, gdzie pełnią funkcję ochrony przed słońcem czy deszczem na tarasach czy ogródkach przyrestauracyjnych. Ponadto parasole reklamowe z nadrukiem mogą być wykorzystywane na różnego rodzaju imprezach plenerowych, takich jak festyny czy targi. Wreszcie są one doskonałym gadżetem promocyjnym dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować pozytywny wizerunek.

Umieszczenie logo firmy na parasolu reklamowym z nadrukiem pozwala na skuteczne budowanie świadomości marki. Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele osób zauważy parasol z logo firmy, gdy zostanie on rozłożony w miejscu publicznym, takim jak plaża czy park. Ponadto parasole reklamowe z nadrukiem są często wykorzystywane przez firmy jako upominki dla klientów czy partnerów biznesowych, co dodatkowo zwiększa ich wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku marki.