Caltha men's insulated down bodywarmer, xs, niebieski

Kod produktu: 39435550

Męska ocieplana kamizelka puchowa Caltha - wszechstronny i ekologiczny element odzieży wierzchniej. Wykonana z dwuwarstwowej tkaniny poliester pongee o gramaturze 164 g/m² 750T. Matowa tkanina w połączeniu z pikowaniem termicznym nadaje kamizelce nowoczesny wygląd, jednocześnie zwiększając ogólną izolację. Wciel się w ekologiczną świadomość dzięki certyfikowanej izolacji RDS z puchu pochodzącego z recyklingu i piór pochodzących z recyklingu, zapewniając ciepło bez uszczerbku dla standardów etycznych. Dzięki wewnętrznej klapie przeciwwiatrowej, osłonie i elastycznym mankietom z płaskiej dzianiny, ta kamizelka zapewnia maksymalną ochronę przed żywiołami. Przednie kieszenie z zamkiem błyskawicznym zapewniają wygodę i funkcjonalność. Postaw na styl i wartości etyczne dzięki kamizelce Caltha, idealnej na każdą przygodę na świeżym powietrzu lub do noszenia na co dzień.

Kolor granatowy
Rozmiar XS
Materiał 750T woven double layer pongee100% Poliester, 164 g/m2, Padding/filling, Down insulation: Responsible Down Standard (RDS)90% Recycled down, 10% Recycled feathers, 115 g/m2
Marka Elevate Life


Produkt posiada oznaczenie katalogowe nr: 39435550 - cena produktu jest zależna od warunków zamówienia. Aby dopytać o szczegóły należy w zapytaniu podać numer katalogowy: 39435550 - Zapraszamy do kontaktu.