Kai lekka cyrkularna kurtka uniseks z recyklingu z certyfikatem GRS, xs, niebieski

Kod produktu: 37526550

Lekka kurtka unisex Kai z recyklingu GRS - największy pozytywny wpływ na środowisko. Bardziej zrównoważona eksploracja zaczyna się od lepszego projektu - projektu o mniejszym wpływie na środowisko. Całkowita średnia redukcja wpływu już dokonana za pomocą 1 kurtki jest następująca: 22% kosztów ekologicznych, 17% śladu węglowego i 32% CED. Wykonana z 130 g/m² tkaniny 200T taslan z certyfikowanego nylonu z recyklingu GRS, Kai to klasyczna lekka kurtka z całkowicie uszczelnionymi szwami, zapewniająca zwiększoną wodoodporność. Zła pogoda nie ma szans z ochroną przed wodą 5000 mm, a oddychalność 5000 g/m² zapewnia komfort. Opracowana z paskiem w talii dla bardziej pochlebnego dopasowania, wodoodpornymi zamkami błyskawicznymi (w tym kieszeniami), a kurtkę można również spakować do dolnej wewnętrznej kieszeni z tyłu. Nasza odzież Elevate została zaprojektowana z myślą o brandingu, ale zdajemy sobie również sprawę, że logo (firmy) na odzieży może skrócić jej żywotność. Dlatego Kai została zaprojektowana z odpinaną naszywką 'logo' na rękawie. Kurtkę można zwrócić za pośrednictwem programu zwrotu zawierającego kod QR, który dostarcza dodatkowych informacji.

Kolor granatowy
Rozmiar XS
Materiał 200T Taslan100% GRS certified recycled nylon, 130 g/m2, Lining, 210T taffeta100% GRS certified recycled nylon, 65 g/m2
Marka Elevate NXT


Produkt posiada oznaczenie katalogowe nr: 37526550 - cena produktu jest zależna od warunków zamówienia. Aby dopytać o szczegóły należy w zapytaniu podać numer katalogowy: 37526550 - Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz inne warianty produktu