Epidote damska ocieplana kamizelka z recyklingu, z certyfikatem GRS, xs, niebieski

Kod produktu: 37537550

Damska ocieplana bluza Epidote z recyklingu GRS - zrównoważony i stylowy wybór odzieży wierzchniej dla świadomych ekologicznie poszukiwaczy przygód. Wykonana z precyzją i starannością, ta kamizelka jest w pełni certyfikowana przez GRS, dzięki czemu jest bardziej zrównoważonym dodatkiem do Twojej garderoby. Zaprojektowany z myślą o komforcie i cieple, pikowany wzór o strukturze plastra miodu prezentuje nowoczesny design i poprawia izolację, a certyfikowana przez GRS tkanina nylonowa dull cire 380T z recyklingu zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Nawet wykończenia i akcesoria, w tym zamki błyskawiczne, są starannie pozyskiwane z materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu każdy aspekt tego ocieplacza przyczynia się do bardziej ekologicznej planety. Wyposażona w praktyczne funkcje, kamizelka Epidote ma przednie kieszenie z zamkami błyskawicznymi i wewnętrzną lewą dolną kieszeń do bezpiecznego przechowywania. Wewnętrzna klapa przeciwwiatrowa z osłoną podbródka chroni Cię przed żywiołami, a elastyczny sznurek z regulowanym sznurkiem w dolnej części pozwala na indywidualne dopasowanie. Elastyczne wiązanie na kapturze zapewnia dodatkową ochronę przed zimnym wiatrem. Pióra z recyklingu z certyfikatem RDS zapewniają ciepło bez uszczerbku dla standardów etycznych. Dzięki certyfikatowi GRS gwarantującemu w 100% certyfikowany łańcuch dostaw, ta odzież naprawdę stanowi świadomy ekologicznie wybór. Ten ocieplacz na ciało ma dopasowany krój zapewniający kobiecy wygląd.

Kolor granatowy
Rozmiar XS
Materiał Tkanina Dull cire 380T z wykończeniem odbijającym wodę100% GRS certified recycled nylon, Padding/filling, Down insulation: Responsible Down Standard (RDS)10% Recycled feathers, 90% Recycled down, 115 g/m2
Marka Elevate NXT


Produkt posiada oznaczenie katalogowe nr: 37537550 - cena produktu jest zależna od warunków zamówienia. Aby dopytać o szczegóły należy w zapytaniu podać numer katalogowy: 37537550 - Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz inne warianty produktu