Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

7 gadżetów, bez których nie sposób wyobrazić sobie pracy przy komputerze

2021-11-09
7 gadżetów, bez których nie sposób wyobrazić sobie pracy przy komputerze

Jakie gadżety są najważniejsze w trakcie pracy przy komputerze stacjonarnym lub laptopie? Istnieje mnóstwo ciekawych przedmiotów dostosowanych do tego rodzaju pracy. Niektóre z nich faktycznie są niezbędne, bez innych można by było się obyć, ale ich posiadanie znacznie umila i ułatwia czas spędzony przed komputerem.

Gadżety niezbędne do pracy

Pierwszą rzeczą absolutnie niezbędną do pracy przy komputerze jest myszka. Myszki zazwyczaj nie wyróżniają się szczególnie, ale można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa przy jej wyborze i wybrać model w oryginalnym kształcie.
Drugim niezbędnym gadżetem jest podkładka pod myszkę. Warto zdecydować się na ergonomiczny model z poduszką pod nadgarstek. Dzięki temu nadgarstek będzie mniej obciążony i unikniemy problemów zdrowotnych w przyszłości.

Trzeci niezbędny przy pracy gadżet to pendrive. Jego pojemność należy dostosować do swoich potrzeb. Przyda się zawsze wtedy, gdy zajdzie potrzeba szybkiego przeniesienia danych z jednego komputera na drugi.

Czwarty gadżet to środek do czyszczenia ekranu. Ciężko wyobrazić sobie bez niego pracę, szczególnie tę, w której liczy się każdy szczegół wyświetlany na monitorze. Monitora nie powinno czyścić się przypadkowymi płynami, ponieważ można zostawić zacieki.

 

Gadżety, które umilają pracę przy komputerze

Gadżetem komputerowym, który dla jednych może być niezbędny do pracy, a dla innych być jedynie jej umileniem są słuchawki. Warto zdecydować się na model bezprzewodowy, który nie utrudnia przemieszczania się oraz nie irytuje plączącym się kablem.   

Rzeczą niepozorną, ale niezwykle przydatną w czasie upału, jest mini wiatraczek na USB. Można ustawić go w dokładnie takim miejscu na biurku, w jakim się go potrzebuje. Ze względu na jego niewielkie rozmiary nie ma obaw, że będzie przy okazji ochładzał kogoś, kto sobie tego nie życzy. 

Kolejną bardzo przydatną rzeczą jest Hub USB. Służy do zwiększenia ilości portów USB w komputerze. To urządzenie może być wielofunkcyjne, jeśli wybierze się model z podstawka pod telefon i kubkiem na akcesoria biurowe.

 

wróć do aktualności