Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe dla rowerzystów

2020-10-21
Akcesoria reklamowe dla rowerzystów
Bieganie i jazda na rowerze to zdecydowanie najpopularniejsze sporty uprawiane zarówno przez młodzież, jak i przez dorosłych. Ze względu na to, wiele akcji marketingowych kierowanych jest właśnie do biegaczy i rowerzystów. Przyjrzyjmy się bliżej akcesoriom oraz praktycznym gadżetom, które mogą być doskonałym nośnikiem reklamy, i które przydadzą się miłośnikom rowerów.

 

Odzież na rower z nadrukiem


Koszulki, spodenki, polary, bluzy i kurtki – te elementy ubioru wykorzystywane są na każdym treningu rowerowym. Odzież na rower powinna chronić przed zimnem, wiatrem i wilgocią. Jednocześnie powinna dawać poczucie komfortu, być elastyczna i wygodna. Wykorzystanie odzieży, w której poruszamy się na rowerze jako powierzchni reklamowej to dobry sposób na wypromowanie firmy lub produktu. Niemal na każdym elemencie ubioru można umieścić logotyp bądź inny nadruk. Funkcjonalna odzież rowerowa z nadrukiem może być świetnym prezentem dla rowerzysty.

 

Gadżety reklamowe na rower


Podczas jazdy na rowerze trzeba pamiętać o nawadnianiu organizmu. Z tego względu, jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów rowerowych jest bidon. Bidony rowerowe są doskonałymi nośnikami reklamowymi. Dzięki stosunkowo dużej powierzchni, nadruk na bidonie jest dobrze widoczny. Wysokiej jakości bidon wykonany z bezpiecznych materiałów to gadżet idealnie pasujący do przeprowadzenia skutecznej akcji promocyjnej wśród rowerzystów. 

Innymi gadżetami, które z pewnością ucieszą każdego miłośnika jazdy na rowerze, będą również wszelkiego rodzaju rowerowe artykuły promocyjne, takie jak np.:
 
  • lampki przednie i tylne,
  • pompki,
  • pokrowce na siodełka,
  • zestawy narzędzi,
  • opaski odblaskowe,
  • torby rowerowe,
  • peleryny przeciwdeszczowe,
  • uchwyty.

Wszystkie te produkty sprawdzają zarówno jako gadżety reklamowe dla pracowników, jak i klientów. Jako studio reklamowe, dysponujące nowoczesnym zapleczem technicznym,  wykonujemy efektowne i wyjątkowo odporne na ścieranie nadruki na różnego rodzaju produktach, w tym na odzieży i akcesoriach rowerowych. Realizujemy najbardziej nowatorskie pomysły i koncepcje klientów.

 

Dlaczego warto zainwestować w gadżety reklamowe z nadrukiem?Gadżet reklamowy z nadrukiem podkreśla pozycję firmy w oczach klientów oraz potencjalnych partnerów biznesowych. Firma, która oferuje gadżety reklamowe, jest pozytywnie odbierana i postrzegana, jako ta, której warto zaufać. Dobrze wykonane gadżety reklamowe w postaci odzieży lub praktycznych akcesoriów rowerowych, doskonale sprawdzą się w roli prezentu reklamowego dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na dwóch kółkach. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą!
wróć do aktualności