Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

BESTSELLERY WŚRÓD GADŻETÓW REKLAMOWYCH

2017-01-05
BESTSELLERY WŚRÓD GADŻETÓW REKLAMOWYCH

Osoby planujące inwestować w gadżety reklamowe zawsze stają przed koniecznością podjęcia decyzji jakie przedmioty wybrać. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji, które w naszej firmie cieszą się największą popularnością.

Dla wielu klientów to praktyczność gadżetu jest najważniejsza, dlatego klasyczne artykuły takie jak notesy i długopisy to obowiązkowe gadżety promocyjne. Są to przedmioty codziennego użytku, sprawdzające się w każdej sytuacji. Sporządzanie notatek to nieodłączny element każdej pracy, dlatego te przedmioty są tak bardzo cenionymi gadżetami reklamowymi. Kiedy na takim artykule umieścimy logo naszej firmy, to będzie się on bezpośrednio kojarzył z naszym przedsiębiorstwem.

Kolejny bestseller branży reklamowej to torby z logo lub hasłem firmy. Taki gadżet jest niezwykle praktyczny i skuteczny. Osoba obdarowana taką torbą powiedzmy, że będzie jechała tramwajem, robiła zakupy czy spacerowała – i może właśnie w którymś z tych miejsc nasze logo zauważy inny potencjalny klient?

Branża reklamowa bardzo chętnie wykorzystuje nowinki technologiczne, a pamięć USB jest tego najlepszym przykładem. Pendrive to ostatnio jeden z popularniejszych gadżetów reklamowych. Jego funkcjonalność jest doceniana przez każdego. Jest to gadżet, który obdarowany na pewno wykorzysta.

Wszystkie omawiane bestsellery i wiele więcej znajdą Państwo na stronie firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski. 

wróć do aktualności