Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Breloki jako podstawowe akcesorium reklamowe

2020-09-09
Breloki jako podstawowe akcesorium reklamowe

Chcesz zainwestować w gadżety reklamowe? Zacznij od zakupienia breloków, które od lat są podstawowym akcesorium reklamującym firmę oraz jej usługi. Nie oznacza to, że znudziły się odbiorcom. Przeciwnie – ci którzy szukają praktycznych elementów do użytku codziennego, docenią Twój gest, jakim będzie wręczenie breloka. Przypięcie go do kluczy pozwoli na szybszą identyfikację położenia pęku w torebce czy plecaku. Z kolei wybór zawieszki odblaskowej zwiększy bezpieczeństwo na drodze po zapadnięciu zmroku. Równie funkcjonalne są akcesoria wyposażone w…. otwieracze do butelek. Sprawdź je wszystkie i wybierz najlepsze breloki reklamowe dla swojego biznesu.


Breloki wielofunkcyjne

Sam brelok niekoniecznie pełni rolę wyłącznie dekoracyjną. Może okazać się praktycznym gadżetem codziennego użytku przydatnym podczas prac w domu lub wyprawy w teren. To zagwarantuje wybór wielofunkcyjnego produktu wyposażonego w:

  • otwieracz do butelek,
  • kabel do transferu danych,
  • miarkę,
  • poziomicę,
  • lampkę LED,
  • żeton do wózka na zakupy,

Jak widzisz niekiedy brelok pełni znacznie więcej funkcji. Jest nie tylko ozdobą, ale też przydatnym gadżetem do codziennych zastosowań w domu lub innym miejscu. Jeżeli zamówisz go w spersonalizowanej wersji, stanie się wartościowym akcesorium reklamowym.


Breloki tematyczne

Zaletą breloków jest fakt, że są na tyle uniwersalne, że mogą występować w wielu wersjach do wyboru. Można zatem spotkać przywieszki z blaszką w kształcie serca, misia, samochodu, samolotu, ludzika, kota, koniczynki oraz wielu innych. Udostępniają one sporą przestrzeń do wykonania nadruku, grawera lub naniesienia trwałej naklejki. Mogą posłużyć zatem jako upominek dla pracowników (z podziękowaniami lub gratulacjami), a także jako gadżet rozdawany klientom podczas eventów firmowych.

Solidnie wykonany brelok posłuży użytkownikowi przez dłuższy czas. Może być zamocowany do kluczy, a także przypięty do zamka w plecaku, torbie lub walizce. Towarzyszy w wielu codziennych czynnościach. Niektóre produkty nie tylko zdobią czy realizują konkretne zadania, ale też chronią. Odblaski do zawieszenia są dobrym pomysłem na obdarowanie dzieci ze szkoły lub przedszkola.

Podsumowując – warto wybrać brelok, jeżeli szukasz gadżetu reklamowego, na którym umieścisz logo i nazwę firmy. Akcesoria są tanie, praktyczne, kompaktowe, a przy tym funkcjonalne. Na pewno spodobają się odbiorcom i zostaną z nimi na dłużej, sprawiając, że będą identyfikować się z Twoją marką.

 

wróć do aktualności