Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

CZAS NA KAWĘ – przegląd kubków firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski

2016-11-02
CZAS NA KAWĘ – przegląd kubków firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski
Rocznie spożycie kawy w Europie wynosi 160 litrów na osobę, co daje cztery filiżanki kawy dziennie. Najwięcej kawy w Europie wypijają Finowie, ok. 12,7 kg na jednego mieszkańca, podczas gdy Polacy około 3,4 kg. Ale aby wypić kawę potrzebujemy kubka – dlatego w ten poniedziałkowy poranek zapraszam Was do zapoznania się z ofertą Studio Siedem Grzegorz Żółtowski.

Codzienne picie kawy jest czymś więcej, niż zwykłą czynnością. To prawdziwy rytuał, który sprawia nam wiele radości. To także ważny element stylu życia. To, jaką kawę pijemy i w jaki sposób ją podajemy odzwierciedla nasze tempo życia, jego styl i charakter, a także nasze upodobania estetyczne i smakowe.

1. KUBEK ACTIVE  M_076: Kubek termiczny z podwójnymi ściankami wykonany z nierdzewnej stali o pojemności 360 ml.
2. KUBEK CHAMPION  M_078: Kubek termiczny z podwójnymi ściankami wykonany z nierdzewnej stali. Materiał: Stal / Plastik. Pojemność: 360. 
3. KUBEK FREEDOM m_118 Porcelanowy kubek reklamowy z podwójnymi, izolującymi ściankami i polimerową przykrywką. Bardzo duża powierzchnia nadruku. Materiał: Porcelana. Pojemność: 330.
 
KUBEK ACTIVE   KUBEK CHAMPION   KUBEK FREEDOM


 
4. KUBEK COOL M_072: Smukły kubek z matową powierzchnią na zewnątrz oraz błyszczącym, białym wnętrzem. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Materiał: Ceramika Matowy. Pojemność: 250. 
5. KUBEK CREATIVO M_014: Kubek o innowacyjnym kształcie, idealnie nadający się do kreatywnych nadruków. Materiał: Ceramika. Pojemność: 280. 
6. KUBEK OPEN M_100  Model wyróżniający się innowacyjnym i ergonomicznym kształtem ucha oraz naturalną energią. Daje niepowtarzalną radość z użytkowania. Materiał: Ceramika. Pojemność: 270. 

 
KUBEK COOL   KUBEK CREATIVO   KUBEK OPEN

Oczywiście to tylko niektóre z modeli które możecie zamówić w firmie Studio Siedem Grzegorz Żółtowski. Wszystkie kubki odnajdą Państwo TUTAJ >.


 
wróć do aktualności