Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Czy gadżet reklamowy może być elegancki?

2019-10-08
Czy gadżet reklamowy może być elegancki?

Właściciele i menadżerowie firm wiedzą, że kluczową rolę w strategii biznesowej odgrywa zbudowanie relacji z klientem bądź kontrahentem. Sposobem na zacieśnianie więzów i budowanie wizerunku marki jest wręczanie upominków o charakterze reklamowym. Dzięki ciekawym rozwiązaniom gadżet reklamowy może zachwycić elegancją i wzornictwem.
 

Gustowna promocja

Gadżety i drobne upominki zawsze spotykają się z zainteresowaniem. Podczas promowania własnej firmy warto wybierać gadżety oryginalne, wyróżniające się starannością wykonania. Profesjonalna agencja reklamowa uwzględnia zapotrzebowanie na eleganckie gadżety. W jej ofercie można znaleźć artykuły, które z jednej strony dyskretnie reklamują markę, a z drugiej – odpowiadają najbardziej wysublimowanym gustom. Elegancki gadżet reklamowy wyróżniają stylowy dizajn oraz wysoka jakość surowców, z których go wyprodukowano. Ekskluzywne gadżety cechuje funkcjonalność sprawiająca, że oprócz walorów estetycznych odznaczają się one użytecznością. Dzięki temu mogą towarzyszyć klientom lub partnerom biznesowym, by subtelnie przypominać o naszej firmie.
 

Wyróżnienie dzięki eleganckiemu gadżetowi

Elegancki gadżet sprawia, że obdarowana osoba czuje się wyróżniona i doceniona, więc tym chętniej będzie współpracować z naszą firmą. Pracownicy agencji doradzą wygrawerowanie subtelnego napisu czy logo. Wśród akcesoriów, które będą w gustowny sposób promować markę, mogą się znaleźć:
 
  • Artykuły piśmiennicze – zwłaszcza komplety: pióro kulkowe lub pióro na naboje w zestawie z długopisem, lub ołówkiem automatycznym. Dostępne są modele z drewna różanego lub w metalowej obudowie bądź wykonane z wysokiej jakości tworzywa w stylowym kolorze. Ich atutem są eleganckie opakowania.
  • Artykuły skórzane – podkreślające prestiż. Można wybrać etui na karty i wizytówki, portfele oraz portmonetki. Szczególnie warte są uwagi aktówki oraz poręczne teczki na dokumenty.
  • Zestawy upominkowe – komplety przydatnych, gustownie wykonanych i estetycznie opakowanych akcesoriów, jak breloki z wizytownikami czy ekskluzywny notatnik wraz z długopisem.
  • Gadżety biurowe – eleganckie wizytowniki, stacje meteo, przyciski do papieru są cenioną ozdobą gabinetów.
wróć do aktualności