Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Czym są tzw. antystresy?

2021-03-01
Czym są tzw. antystresy?
Stres towarzyszy nam niemal każdego dnia. Trudne momenty przeżywamy w pracy, w szkole czy podczas różnych zdarzeń z życia prywatnego. Można sobie z nim radzić na różne sposoby. Jedną z metod radzenia sobie ze stresem, która była popularna już jakiś czas temu, jest zabawa tak zwanymi antystresami. Takie zabawki sprawdzą się nie tylko u dzieci, ale również wśród dorosłych. Czym się wyróżniają i dlaczego warto mieć je zawsze pod ręką?
 

Praktyczny sposób na odstresowanie się

Antystresy są niewielkimi przedmiotami wykonanymi z gumy lub pianki. Mogą przybierać przeróżne kształty, na przykład zwierząt, figur geometrycznych czy zabawek. Występują również w wielu różnych kolorach. Fenomen antystresów polega na tym, że w momencie zdenerwowania czy nadchodzącego stresu, wystarczy je ściskać w dłoni. Dzięki temu powstające napięcie zostaje zredukowane. Zaletą antystresów jest też ich niewielki rozmiar. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taki gadżet zabrać ze sobą do pracy czy w podróż. Poza tym są też świetną zabawką dla dzieci. Pomogą rozładować napięcie również najmłodszym, którzy będą chętnie po nie sięgać, ponieważ antystres może przybrać kształt ulubionego zwierzaka.
 

Idealny gadżet reklamowy

Formą reklamy, na którą często decydują się firmy, są gadżety reklamowe dla klientów. Niezwykle popularne są długopisy, kubki czy torby ekologiczne z widocznym logo firmy. Warto zdecydować się na taki gadżet, który będzie praktyczny, a obdarowana osoba go nie wyrzuci. Mniej popularnym rozwiązaniem będzie wykonanie nadruku właśnie na omawianych antystresach. Ta niewielka zabawka może przydać się właściwie każdemu. Koszty związane z zakupem antystresów i wykonaniem nadruku będą stosunkowo niewielkie, a z pewnością zaskoczą niejedną obdarowaną osobę. Dzięki temu klienci będą kojarzyli produkt z konkretną firmą, a co za tym idzie – wywoła on u nich pozytywne skojarzenia.

Jeśli poszukujecie Państwo wysokiej jakości gadżetów reklamowych, zachęcamy do kontaktu z naszą agencją. Oprócz nietypowych gadżetów, którymi są na przykład antystresy, proponujemy również klasyczne akcesoria, na przykład koszulki z nadrukiem czy kalendarze. Wszystkie gadżety przygotowujemy zgodnie z wytycznymi Klienta, do którego dostarczamy je terminowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 
wróć do aktualności