Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Długopisy jako artykuły reklamowe

2020-06-18
Długopisy jako artykuły reklamowe
Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką moc mają gadżety reklamowe. Gadżet z logo firmy wręczony klientowi staje się „ruchomą reklamą” danej marki. Jej nazwę ogląda nie tylko obdarowany, utrwalając sobie ją w pamięci, ale też osoby w jego otoczeniu. Te z kolei są klientami potencjalnymi, którzy szukając danej usługi lub produktu, wybiorą wśród ofert firm tę, której nazwa będzie wydawała im się znajoma. Gadżety reklamowe poprawiają też wizerunek danej firmy w oczach osoby obdarowanej – kto z nas nie lubi dostawać prezentów, nawet jeśli to drobiazgi?
 

Dobór gadżetów

W dzisiejszych czasach możliwości stworzenia gadżetów reklamowych są w zasadzie nieograniczone. Niektóre firmy próbują wręcz prześcignąć się w tym, która z nich stworzy bardziej wymyślny gadżet. Mądry przedsiębiorca wie jednak, że rolą gadżetu nie jest leżenie w szufladzie osoby obdarowanej – wtedy nie będzie pełnił swojej funkcji reklamowej. Prezent powinien być taki, by klient z przyjemnością go często używał. Wymyślny brelok do kluczy być może i robi korzystne pierwsze wrażenie, jednak większość klientów przy kluczach do domu woli nosić sentymentalne przywieszki: pamiątkę z wakacji lub prezent od przyjaciela. Uroczy pluszak może być fajnym gadżetem reklamowym, jeśli docelowymi klientami firmy są dzieci. W innym przypadku obdarowana osoba szybko o nim zapomni i prawdopodobnie – wyrzuci go do kosza.
 

Zwykły-niezwykły długopis

Jaki gadżet może przydać się każdemu? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta: długopis! Ładny długopis przyda się zarówno dyrektorowi firmy, młodej mamie, jak i studentowi. To gadżet, który z pewnością trafi na biurko, do plecaka, torebki lub samochodu. Długopisy reklamowe są idealnym gadżetem reklamowym: koszt ich wykonania jest stosunkowo niski, nie wymagają też specjalnych warunków podczas przechowywania. Na spotkanie z klientami łatwo jest zabrać nawet kilkanaście sztuk do kieszeni. Długopisy reklamowe dostępne są w wielu modelach. Można więc zamówić wiele tańszych wersji plastikowych, bardziej eleganckich – z grawerem w metalu, a nawet całe zestawy piśmiennicze wykonane z drewna, wyglądające bardzo prestiżowo. Bardzo modne w ostatnich latach stały się długopisy ekologiczne, które po zużyciu nie stają się zbytnim obciążeniem dla Matki Ziemi. To świetny pomysł na gadżet reklamowy dla firm, które chcą podkreślić swoje wartości związane z ekologią.
wróć do aktualności