Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

DŁUGOPISY REKLAMOWE

2017-05-09
DŁUGOPISY REKLAMOWE
Do najczęściej wykorzystywanych produktów promocyjnych, rozdawanych przy okazji różnorodnych kampanii marketingowych, należą długopisy reklamowe z logo. Długopisy reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy i prostym sposobem na zaistnienie w pamięci klientów.  
 
Długopisy reklamowe posiadają bardzo ważne zalety: są artykułem praktycznym i używanym przez każdego, cena ich produkcji jest stosunkowo niewielka, a czas na realizacje zamówienia jest dość krótki.
 
Historia długopisów sięga 1938 roku, ale wtedy jeszcze nikt nie myślał, że mogą być one wykorzystywane jako narzędzia marketingowe. Długopis reklamowy to produkt funkcjonalny i właśnie temu zawdzięcza swoją popularność. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach każdy używa długopisów. Korzystamy z nich w szkole, pracy, na studiach czy w codziennym życiu. Ich szerokie zastosowanie i obecność w wielu etapach naszego życia potwierdzają, że inwestycja w długopisy reklamowe to zyskowna strategia. Kolejnym bardzo ważnym argumentem przemawiającym za inwestycją w długopisy reklamowe z logo jest niska cena ich wyprodukowania. 

Praktyczność, cena i szybkie terminy realizacji sprawiają, że długopisy reklamowe należą do grona najbardziej popularnych gadżetów promocyjnych.  Mamy nadzieje, że przekonaliśmy Państwa, że długopisy z logo to doskonały sposób promocji. W ofercie firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski odnajdą Państwo szeroki wachlarz artykułów piśmienniczych, zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu. 
wróć do aktualności