Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Etui na tablety i telefony jako miejsca reklamowe

2021-06-02
Etui na tablety i telefony jako miejsca reklamowe

Telefony komórkowe i tablety to od wielu lat nieodłączny element naszej codzienności. Większość z nas nie rusza się z domu bez smartfona i korzysta z niego wiele razy w ciągu dnia. Ponieważ więc tego rodzaju sprzęt elektroniczny na trwałe zajął już miejsce w polu naszego widzenia, stanowi doskonałą przestrzeń reklamową.

Etui na telefon jako gadżet reklamowy

Nowoczesne smartfony pozwalają nam na wykonywanie zdjęć, nagrywanie obrazu i dźwięku, przeglądanie Internetu, a nawet oglądanie filmów, czytanie książek czy robienie zakupów. Nic więc dziwnego, że na dobre stały się one elementem naszej codzienności i widujemy je każdego dnia – odwiedzając nowe miejsca, rozmawiając ze znajomymi, stojąc w kolejce do sklepowej kasy i wykonując wiele innych czynności. Wszystko to czyni telefony i tablety wręcz doskonałym nośnikiem reklamy.

Sprzęt elektroniczny jest coraz bardziej kosztowny – dlatego coraz częściej sięgamy po różnego rodzaju pokrowce, które mają chronić nasze urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem czynników zewnętrznych. Etui na telefon z nadrukiem logo firmy z jednej strony stanowi więc niezbędne zabezpieczenie, a z drugiej – środek szerzenia świadomości marki wśród ludzi oraz budowania więzi z klientami i kontrahentami. Ze względu na swoją funkcjonalność tego rodzaju prezent z pewnością będzie używany przez obdarowanego. My zaś, wręczając go, nie tylko podbudujemy wizerunek firmy jako rzetelnej i dbającej o satysfakcję klienta, lecz także zapewnimy sobie niekosztowną i zarazem szeroko zakrojoną reklamę, która pojawi się wszędzie tam, dokąd zabierze ją ze sobą użytkownik telefonu lub tabletu.

By mieć pewność, że nasze logo będzie często pojawiać się w polu widzenia ludzi, zadbajmy o to, by jego nośnik został wyposażony w dodatkowe udogodnienia. Doskonałym pomysłem będzie tu np. skorzystanie z etui wodoodpornego, zawieszonego na mocnym sznurku, posiadającego klapę czy przymocowanego do opaski na ramię dla biegaczy. Dbając o to, by pokrowiec z nazwą naszej firmy był przydatny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach, zapewniamy sobie znacznie częstszą i skuteczniejszą reklamę.

wróć do aktualności