Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

FIRMA STUDIO SIEDEM GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI - GADŻETY REKLAMOWE DLA ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY

2016-08-19
FIRMA STUDIO SIEDEM GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI - GADŻETY REKLAMOWE DLA ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY
Firma Studio Siedem Grzegorz Żółtowski zrealizowała materiały promocyjne dla organizacji katolickich, które są związane ze Światowymi Dniami Młodzieży odbywającymi się w Krakowie w dniach 25.07.2016 - 31.07.2016. Firma Grzegorza Żółtowskiego stworzyła materiały dla wolontariuszy i organizatorów w tym m.in. opaski, chusty, flagi, koszulki, rollupy oraz inne gadżety reklamowe. Przedsiębiorstwo zajęło się także warstwą nadruków na koszulkach i nadruków na innych materiałach promocyjnych.

Krakowskie Dni Młodzieży to drugie Światowe Dni Młodzieży w Polsce. Wizytujący papież Franciszek odwiedzi nie tylko Kraków, ale również sanktuarium na Jasnej Górze i obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau. Na takich wydarzeniach gadżety reklamowe jak opaski dla krakowian czy opaski dla gości mają niebagatelne znaczenie organizacyjne. Przy tak dużym wydarzeniu i liczbie uczestników gadżety reklamowe będą pełnić także ważna rolę lokalizacyjną.

Firma Studio Siedem Grzegorz Żółtowski jest rozpoznawalnym dystrybutorem gadżetów reklamowych, długopisów, upominków i odzieży reklamowej, która jest w stanie wykonać wszelkie zdobienia i nadruki dostępne na rynku, a wyspecjalizowana kadra może sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Firma realizuje projekty dla różnych firm i instytucji. Do grona klientów dołączył krakowski Caritas. Wśród innych partnerów możemy wyróżnić: Ministerstwo Finansów, Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i Poznaniu, Politechnika Krakowska, Wittchen, Grupa Tauron, Audi, Honda i wiele innych firm, uczelni, a także miast.

Studio Siedem Grzegorz Żółtowski jest odpowiedzialna za realizację strategicznych projektów zawierających gadżety, ceramikę i odzież reklamową. Największym zainteresowaniem wśród gadżetów reklamowych cieszą się artykuły biurowe oraz piśmiennicze takie jak długopisy, notesy, teczki czy wizytówki. Firma cieszy się też dobra opinią w tworzeniu nadruków, wykonując druk, grawerowanie i tłocznie na wszelkich gadżetach reklamowych.
wróć do aktualności