Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

FIRMA STUDIO SIEDEM GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI NIECZYNNA W DNIACH OBCHODÓW ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY

2016-08-19
FIRMA STUDIO SIEDEM GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI NIECZYNNA W DNIACH OBCHODÓW ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY
Firma Studio Siedem Grzegorz Żółtowski jest rozpoznawalnym dystrybutorem gadżetów reklamowych, długopisów, upominków i odzieży reklamowej, działającym na rynku od ponad 10 lat! Przez te lata rozwijaliśmy się, ewaluowaliśmy i poznawaliśmy potrzeby naszych klientów. Dobrze wiemy, że bez naszych klientów nie było by nas dziś w tym miejscu, w którym jesteśmy. Staramy się dbać o naszych konsumentów, dlatego przychodzimy dziś do Was z ważną informacją dotyczącą najbliższych dni działalności naszej firmy.

Siedziba Firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski znajduje się w Krakowie, gdzie w dniach 25.07 -31.07 odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Światowe Dni Młodzieży (ŚDM) to wydarzenie międzynarodowe, organizowane przez Kościół Katolicki, na które przyjeżdżają pielgrzymi z całego świata. Zrzesza ono młodych ludzi, zarówno katolików, jak i innych wyznań, stanowiąc ogromne wyzwanie organizacyjne dla miasta i regionu. Obchodzone jest co trzy lata, pod przewodnictwem Ojca Świętego.

Wydarzenie to może spowodować wiele utrudnień komunikacyjnych, więc ze względów logistycznych niemożliwe byłoby zrealizowanie zamówień na czas. W trosce o komfort naszych klientów chcieliśmy poinformować, że podczas Krakowskich Dni Młodzieży, w dniach od 25.07 - 31.07.2016 firma będzie nieczynna. Serdecznie zapraszamy w dniach 21 i 22 lipca oraz od poniedziałku 1 sierpnia.
wróć do aktualności