Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Gadżety elektroniczne z logo firmy. Propozycje

2021-03-02
Gadżety elektroniczne z logo firmy. Propozycje
Elektroniczne gadżety z logo firmy stanowią doskonały nośnik reklamowy. Estetyczne oraz funkcjonalne będą przypominać obdarowanemu o twojej firmie i o oferowanych przez nią usługach. Co więcej, klienci z pewnością docenią gadżety elektroniczne z logo firmy, które możesz rozdawać podczas targów konferencji, ze względu na ich przydatność oraz estetyczny wygląd. Jednym z ciekawszych elektronicznych gadżetów, na których logo firmy będzie prezentować się wyjątkowo okazale, są stacje pogody. Sprawdź, jak działają oraz jakie inne gadżety elektroniczne mamy w naszej ofercie.
 

Czym są domowe stacje pogody?

Domowe stacje pogody są elektronicznymi urządzeniami, określającymi warunki pogodowe w najbliższej okolicy. Składają się z bezprzewodowego czujnika, montowanego na zewnątrz budynku oraz wyświetlacza elektronicznego, ustawianego w dowolnym miejscu w domu. Wskazują datę i godzinę, a także udostępniają informacje o bieżących warunkach pogodowych. Dzięki nim sprawdzisz prognozę na kilka najbliższych dni, w tym takie wartości, jak przewidywane:
  • temperatura,
  • ciśnienie,
  • wilgotność powietrza,
  • kierunek i prędkości wiatru,
  • ilość opadów przekazywane.
Co więcej, domowe stacje pogody ostrzegą przed gwałtownymi zdarzeniami, czyli silnymi wiatrami, opadami gradu czy gwałtownymi burzami. Mierzą nie tylko wartości atmosferyczne otoczenia, lecz również wilgotność i temperaturę powietrza wewnątrz budynku. Oferowane przez nas urządzenia mają prostą konstrukcję, niewielkie rozmiary, a także są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Czytelny, kolorowy i podświetlany w nocy wyświetlacz ułatwi odczytywanie danych. Ponadto oferowane przez nas domowe stacje pogody to urządzenia niezwykle estetyczne i eleganckie. Dostępne w wielu różnych wariantach, będą doskonale prezentować się z logo firmy.
 

Jakie pozostałe gadżety elektroniczne z logo firmy znajdziesz w naszej ofercie?

Inne reklamowe gadżety elektroniczne, na których umieścić możesz logo firmy, to zegary ścienne, zegary na biurko lub różnego rodzaju zegarki na rękę, mechaniczne lub elektroniczne. Podręczne kalkulatory, pendrivy, powerbanki i radia to nasze kolejne propozycje. Nie mniejszą popularnością, zwłaszcza wśród młodych użytkowników, cieszą się bezprzewodowe głośniki lub słuchawki. Umieść na nich logo firmy, a będzie mieć pewność, że nazwa twojej firmy będzie towarzyszyć stale twoim potencjalnym klientom. Logo firmy warto także umieścić na smartwatchu, czyli elektronicznym zegarku z wyświetlaczem, na którym otrzymujemy powiadomienia o nowych wiadomościach. Możemy również za jego pomocą odtwarzać muzykę bądź też liczyć kroki w trakcie biegu. Powerbanki to kolejny, modny obecnie gadżet elektroniczny zwłaszcza wśród użytkowników, którym zależy na mobilności niezależnie od sytuacji. Ozdobione logo firmy, do którego dodamy chwytliwy sloganem będą idealnym, praktycznym i użytecznym upominkiem reklamowym.
wróć do aktualności