Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Gadżety reklamowe – gdzie je umieścić?

2017-01-26
Gadżety reklamowe – gdzie je umieścić?

Gadżet reklamowy to jeden ze współczesnych sposobów docierania do klienta. Każda firma która zastanawia się nad inwestycją w takie artykuły, powinna przemyśleć jak będą one udostępniane dla potencjalnych klientów. Firma musi wiedzieć gdzie, kiedy i jak będzie udostępniać swoje gadżety reklamowe gdyż nawet najlepszy gadżet bez odpowiedniego planu nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Zaprezentujemy Wam kilka miejsc, które powinniście rozważyć i wykorzystać w swoim planie marketingowym.

  1. Siedziba firmy – to najbardziej oczywiste miejsce do rozpowszechniania artykułów promocyjnych, bo właśnie w tym miejscu z pewnością trafimy na osoby zainteresowane naszą ofertą. Jest to dobry sposób na umilenie pierwszej wizyty klienta w naszej placówce i sprawienie żeby pamiętał o nas, a zarazem zachęcenie go do odwiedzenia nas ponownie. 

  2. Targi i spotkania branżowe – takie wydarzenia skupiają różne firmy, które są naszą konkurencją ale i także osoby które być może zostaną naszymi klientami. Ważnym elementem takiego spotkania jest posiadanie sposobu na wyróżnienie swojej firmy. Sposobem idealnym do realizacji tego celu są gadżety reklamowe z naszym logo.  Udział w takim spotkaniu czy targach daje możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także poprawienia wizerunku marki i ukazania jej w dobry świetle. 

  3. Podziękowanie za wybranie naszej firmy. Kolejnym sposobem na udostępnienie gadżetu reklamowego jest rozdawanie lub wysyłanie artykułów do klientów którzy wykonali określone zadanie: wypełnienie ankiety, przekroczenie okeślonej liczby transakcji,  duża wartość zamówienia czy duża ilość zamówionych produktów. 

Oczywiście miejsc do rozprowadzenie artykułów reklamowych jest wiele a to tylko kilka naszych pomysłów.  Dobrze wykorzystany artykuł promocyjny może być bardzo potężnym narzędziem do poszerzenia grona swoich klientów, dlatego już teraz zapraszamy Was do zapoznania się z asortymentem firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski. 
 

wróć do aktualności