Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Gadżety reklamowe idealne do ogrodu

2020-10-12
Gadżety reklamowe idealne do ogrodu
Zastanawiasz się nad zakupem gadżetów reklamowych, które będą skutecznym nośnikiem informacji o firmie, a także elementem prowadzonych działań reklamowych? Postaw na praktyczne produkty codziennego użytku. Zostaną one z Twoimi klientami na dłużej, służąc im w domu lub ogrodzie. Korzystając z nich podczas odpoczynku będą stale obcowali z Twoją marką. Pozwoli to zbudować zaangażowaną grupę odbiorców, która, ze sporym prawdopodobieństwem, zwiąże się z Twoimi produktami lub usługami na dłużej. I o to właśnie chodzi!
 

Akcesoria do grillowania

Wybór gadżetów reklamowych przeznaczonych do użytku w ogrodzie jest naprawdę spory. Przegląd zaczynamy od akcesoriów do grillowania – to czynność, którą lubią chyba wszyscy. Jeżeli na fartuchu, walizce ze sztućcami czy koszu piknikowym zostanie umieszczone logo firmy to na pewno będzie ono wywoływało jedynie miłe skojarzenia.

W tej kategorii można znaleźć:
  • fartuszki z kieszonkami,
  • zestawy do grilla z wysokiej jakości stali i tworzywa sztucznego, w skład których wchodzą szczypce, nóż, łopatka, widelec, pędzelek,
  • plecaki i kosze piknikowe, również z wyposażeniem.

Z akcesoriów tego typu mogą skorzystać nie tylko firmy z branży gastronomicznej, ale też inne, które działają w zupełnie innym sektorze gospodarki.
 

Zastawa stołowa

Korzystanie podczas garden party z naczyń używanych w domu jest kłopotliwe. Warto zaproponować swoim klientom zestaw, który będzie dedykowany do jedzenia wyłącznie na łonie natury. Wykonane z lekkich, kolorowych tworzyw sztucznych komplety talerzy, misek, kubków i sztućców na pewno przypadną wszystkim do gustu. Umieszczone na nich logo czy hasło firmowe będzie dobrze widoczne i nie zniknie nawet pod wpływem częstego mycia.
 

Plecaki i torby piknikowe

Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu będą Ci wdzięczni za taki praktyczny gadżet reklamowy. Plecaki i torby piknikowe świetnie sprawdzają się do przenoszenia jedzenia oraz elementów zastawy stołowej. Wykonane z tkaniny, wikliny czy tworzywa sztucznego świetnie nadają się do transportu na ramieniu, na plecach lub w ręce. Pozwalają utrzymać porządek i niczego nie zgubić.
 

Narzędzia ogrodnicze

Jeżeli Twoi klienci są miłośnikami ogrodnictwa, możesz sprezentować im zestawy narzędzi. Akcesoria tego typu przydadzą się do przekopywania i obsadzania grządek, dbania o trawnik czy pielenia chwastów. W trosce o bezpieczeństwo warto sięgnąć też po rękawice.

Nowoczesne technologie znakowania przedmiotów pozwalają na nanoszenie nadruków lub grawerowanie niemal wszystkich powierzchni. Warto wykorzystać ten potencjał i zamówić spersonalizowane gadżety marketingowe przeznaczone do użytku w ogrodzie.
wróć do aktualności