Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Gadżety reklamowe wśród strategii marketingowych

2017-06-22
Gadżety reklamowe wśród strategii marketingowych

Inwestycja w gadżety reklamowe to nowoczesny i skuteczny sposób kontaktu z potencjalnym klientem. Odpowiednio dobrany artykuł reklamowy może zdecydowanie zwiększyć zainteresowanie firmą i wyróżnić ją na tle innych przedsiębiorstw.

Produkty promocyjne są tańsze niż reklamy telewizyjne, reklamy w magazynach czy ogłoszenia w radiu. Ponadto, podczas gdy te strategie prowadzą do pasywnego kontaktu z konsumentami to gadżety pozwalają na aktywną relację z klientem. Odbiorcy mają bezpośredni kontakt z naszym podarunkiem i przy każdym jego użyciu przypominają sobie o firmie, od której dostali taki gadżet.  Musimy pamiętać również o tym, że na reklamę w telewizji czy w radiu mogę pozwolić sobie tylko duże przedsiębiorstwa.  Małe firmy nie mogą sobie pozwolić na tak duży wydatek, dlatego gadżety są dla nich idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo wiele osób z branży marketingu twierdzi, że działania marketingowe bez gadżetów reklamowych nie spełnią swojego zadania.

Produkty promocyjne są przez wielu wybierane jako najbardziej efektywna forma reklamy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gadżetów reklamowych firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski.

 
 
 
wróć do aktualności