Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Gadżety reklamowe przydatne zimą

2020-03-04
Gadżety reklamowe przydatne zimą

Reklama jest skuteczna, jeżeli jest przemyślana. Ważne, aby była dostosowana do odpowiedniej grupy docelowej oraz do określonej sytuacji. Może nią być określone wydarzenie, a nawet pora roku. Akcesoria reklamowe na zimę spełniają nie tylko funkcję promocyjną, ale także praktyczną. Z tego powodu są doceniane przez potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.

 

Reklama na co dzień

Gadżety reklamowe budują rozpoznawalność marki. Aby zapisała się ona w świadomości klienta, akcesoria muszą być wykorzystywane na co dzień. Zimą chętnie sięga się po ciepłą odzież, dlatego warto logo swojej firmy umieścić na swetrze, polarze lub bezrękawniku. Mogą one pełnić funkcję zarówno domowego stroju, jak i roboczego. Każdej firmie zależy na komforcie swoich kontrahentów. Z tego powodu warto podarować im czapki zimowe oraz rękawiczki. To praktyczny prezent, z którego każdy będzie zadowolony. Ponadto tego rodzaju elementy garderoby mogą występować w wariantach świątecznych. Taki upominek skutecznie ociepli wizerunek marki, a klient poczuje się doceniony. Każdy z takich produktów można zaopatrzyć w element identyfikacji wizualnej firmy. Osoba posługująca się na co dzień rzeczą z logiem firmy staje się jej reklamą.

 

Na zimowe wieczory

Kto nie lubi umilić sobie chłodnego zimowego wieczoru gorącą herbatą? Z tego powodu doskonałym gadżetem reklamowym będzie kubek z nadrukiem firmy. Logo konkretnej marki będzie budzić pozytywne skojarzenia. W skróceniu dystansu pomiędzy firmą a klientem pomoże też koc, dzięki któremu można ogrzać się i pozwolić sobie na chwilę relaksu. Ponadto wręczenie odpowiedniego upominku podczas spotkania z nowym współpracownikiem lub klientem pomaga w szybszy sposób zbudować pozytywną relację.

wróć do aktualności