Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Gadżety z energią? Postaw na powerbanki!

2021-10-05
Gadżety z energią? Postaw na powerbanki!

Mimo tego, że obecnie większość firm koncentruje się na internetowych działaniach marketingowych, to nadal istnieją tradycyjne formy reklamy, które są skuteczne. Mowa tutaj przede wszystkim o akcesoriach reklamowych, które są chętnie przyjmowane przez obecnych i potencjalnych klientów. Gadżety z nadrukiem to również świetny pomysł na upominki dla pracowników, ponieważ z jednej strony są miłym gestem, a z drugiej dzięki logo firmy – skuteczną reklamą. Jednym z ciekawszych i praktyczniejszych prezentów są powerbanki. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Dlaczego powerbank to gadżet reklamowy, który cieszy klientów?

Firmy, które decydują się na inwestycję w akcesoria reklamowe, powinny zadbać przede wszystkim o to, aby były praktyczne. Kiedyś największą popularnością cieszyły się wszelkie gadżety piśmiennicze, na przykład długopisy metalowe czy ołówki. Jednak wraz z rozwojem technologii każdy z nas coraz bardziej docenia upominki reklamowe, które mogą przydać się w podróży czy w domu.

Właśnie dlatego wielu przedsiębiorców dochodzi do wniosku, że idealnym prezentem dla klientów czy pracowników będzie powerbank. Biorąc pod uwagę fakt, że telefony komórkowe rozładowują się stosunkowo szybko, możliwość naładowania ich w podróży, na spotkaniu czy choćby na spacerze jest doceniana.

Co firma może zyskać dzięki inwestycji w powerbanki z logo?

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na zakup artykułów promocyjnych, chcą, aby inwestycja im się opłacała. Właśnie dlatego dobrym pomysłem jest zamówienie powerbanków, na których zostanie umieszczone logo firmy. Na jego powierzchni znajduje się więcej miejsca do reklamy niż na przykład na długopisie czy breloku.

Oprócz tego warto również zwrócić uwagę na to, że osoby obdarowane zabierają powerbanki nie tylko w podróże, ale również na spotkania biznesowe czy seminaria, gdzie znajduje się wiele osób, które również są potencjalnymi klientami firmy. W ten sposób można niewielkim kosztem dotrzeć do nowych grup klientów oraz obdarować obecnych upominkiem, który jest niezwykle praktyczny, a co za tym idzie – będzie się dobrze kojarzył z firmą i usługami, które świadczy.

wróć do aktualności