Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Gdańsk & Katowice na trasie PROMO SHOW 2017

2017-04-27
Gdańsk & Katowice na trasie PROMO SHOW 2017

Dostawcy gadżetów reklamowych z całej Polski ponownie zapraszają agencje i klientów na największe road show branży reklamowej. We wrześniu w Gdańsku i Katowicach zostaną zaprezentowane nowości na sezon świąteczny.

Te regionalne targi dla branży artykułów promocyjnych są  kontynuacją warszawskiej imprezy – FestiwalMarketingu.pl. PROMO SHOW z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja odbędzie się 19 września w Gdańsku i 21 września w Katowicach. Jest to dobra okazja do podtrzymywania relacji biznesowych, pozyskiwania nowych odbiorców, a także zaprezentowania swojej oferty reklamowej.

Zapraszamy również na III konferencję Marketing MIX, która odbędzie się 14 września  w EXPO XXI Warszawa. Celem spotkania jest zaprezentowanie najnowszych trendów w tworzeniu strategii reklamowych, brandingu oraz kreowaniu i realizacji kampanii marketingowych w branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli, kierowników działów marketingu, producentów oraz dystrybutorów produktów kosmetycznych i farmaceutycznych.


Więcej informacji:
http://marketingmix.com.pl/
http://promoshow.pl/
wróć do aktualności