Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Ile kosztuje wykonanie gadżetu reklamowego?

2021-07-08
Ile kosztuje wykonanie gadżetu reklamowego?

Pomimo zmieniających się trendów w marketingu, gadżety reklamowe wciąż są bardzo chętnie wykorzystywaną formą promocji i wspierania wizerunku firm działających w różnych branżach. Jaki jest koszt wykonania tego rodzaju nośników promocji i dlaczego warto w nie inwestować? Dowiesz się tego w dalszej części naszego wpisu.

Urozmaicone ceny gadżetów reklamowych

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem gadżetów reklamowych dla swojej firmy, mamy do ciebie co najmniej dwie dobre wiadomości. Po pierwsze, ceny tego rodzaju artykułów są urozmaicone, dlatego każda firma może wybrać najlepszą dla siebie formę promocji dostosowaną nie tylko do potrzeb potencjalnych odbiorców, ale również budżetu przeznaczonego na działania marketingowe. Po drugie, skuteczne gadżety reklamowe wcale nie muszą być drogie. Przekonasz się o tym, zapoznając się z naszym asortymentem. Zapewniamy różnorodne nośniki reklamy — począwszy od kalendarzy książkowych, skończywszy na elektronice. Umieszczając na nich nadruk w postaci logo firmy, możesz stworzyć atrakcyjne, a jednocześnie przydatne narzędzie, które skutecznie będzie wspierać sprzedaż i wizerunek przedsiębiorstwa.

Pamiętaj o tym, że nie cena gadżetu reklamowego świadczy o jego skuteczności, lecz wysoka jakość wykonania, a także odpowiednie dopasowanie do potrzeb konkretnej grupy docelowej. Kluczowe znaczenie ma też odpowiednie oznakowanie danego produktu. Dlatego warto zadbać o estetycznie zrealizowany nadruk. W tym przypadku z pomocą przychodzi nasza agencja, która korzysta z nowoczesnych technologii, zapewniających atrakcyjne wizualnie, trwałe i odporne na ścieranie nadruki. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nowatorskie i kreatywne pomysły naszych klientów, dlatego też nawet zwykły kubek, notes, parasol czy inny gadżet zyskuje oryginalny charakter. W ten sposób zwiększasz szanse na to, że wręczony klientowi w ramach działań promocyjnych przedmiot będzie przez niego wykorzystywany na co dzień, przywodząc na myśl pozytywne skojarzenia z twoją firmą.

Jeśli więc chcesz stworzyć gadżety reklamowe, które będą skuteczne, a jednocześnie korzystne cenowo, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie przedstawimy ci naszą ofertę, podzielimy się ciekawymi pomysłami i pomożemy w wyborze najlepszych dla ciebie nośników promocji.

wróć do aktualności