Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Jak słodycze mogą służyć celom reklamowym?

2020-05-05
Jak słodycze mogą służyć celom reklamowym?

Słodycze mogą służyć celom reklamowym w trojaki sposób: mogą być prezentem dla wyróżnianych pracowników, mogą stanowić gadżet, wręczany podczas targów i konferencji, a także mogą być dołączone do poczynionych przez klientów zakupów. Sprawdź w naszym wpisie, dlaczego warto zaopatrzyć się w reklamowe słodycze, jakie kryteria powinny spełniać i jakie smakołyki mamy w naszej ofercie.


W jaki sposób słodycze zareklamują twoją firmę?

Jednym z pomysłów na wykorzystanie słodyczy jako reklamy jest wręczanie słodkich upominków w formie koszy ze słodyczami lub słoików z cukierkami wyróżnianym pracownikom za ich wybitne osiągnięcia. Pracownicy z pewnością ucieszą się także ze słodkich upominków z okazji różnych świąt. Tego typu prezent będzie dla nich miłą niespodzianką i wzbudzi pozytywne skojarzenia z pracodawcą.

Słodkie gadżety, na opakowaniach których znajdzie się nazwa i logo firmy, rozdawać można także podczas targów oraz konferencji. Bezpłatne czekoladowe upominki, wręczane osobom odwiedzającym stoisko, stanowią doskonały nośnik reklamowy i pozwolą zyskać więcej potencjalnych klientów. Niemniej dobrym pomysłem jest dołączanie słodyczy do zakupów. Dzięki temu klient będzie zadowolony, że zakupił poszukiwany towar i otrzymał darmowe słodycze reklamowe, przez co chętniej odwiedzi nas znowu.
 

Jakie standardy muszą spełniać słodycze reklamowe?

Słodycze, służące celom reklamowym, muszą spełniać co najmniej dwa warunki: muszą być bardzo smaczne i atrakcyjnie opakowane. Warto zatem zaopatrywać się w słodycze najwyższej jakości od najlepszych producentów, po to, aby utrzymać dobrą opinię o firmie. Bardzo ważne jest także opakowanie słodyczy. Warto zdać sobie sprawę, że im opakowanie słodyczy będzie bardziej atrakcyjne wizualnie, tym chętniej potencjalny klient po nie sięgnie. Co więcej, decydując się na trwałe opakowania wielokrotnego użytku, przyczyniamy się nie tylko do ochrony naszej planety. Opakowanie po słodyczach może być bowiem wykorzystane w rozmaity sposób, na przykład jako pudełko na różne drobiazgi, biżuterię, lub, w przypadku dużych słoików, jako akcesorium kuchenne, reklamujące jednocześnie konkretną firmę.
 

Jakie słodycze reklamowe mamy w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz między innymi cukierki miętówki w różnego rodzaju eleganckich, metalowych dozownikach, okrągłych lub prostokątnych. Dostępne są one w wersji przezroczystej lub kolorowej:

- granatowej,
- czarnej,
- czerwonej,
- białej,
- srebrno-matowej.

Mogą być wykorzystane na drobne przedmioty lub na przykład wizytówki. Wyjątkową propozycją są oferowane przez nas kolorowe miętówki w kształcie serc w blaszanym, białym lub czerwonym dozowniku, w takim samym kształcie. Będą idealnym dodatkiem do prezentu na rocznicę ślubu, Walentynki lub urodziny, a także doskonale posłużą jako gadżet reklamowy na targach. W ofercie mamy także kolorowe, czekoladowe drażetki w szklanym, niezwykle estetycznym słoiczku. Ustawione na stoisku w trakcie kiermaszu przyciągną uwagę potencjalnych klientów!
wróć do aktualności