Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Jakie akcesoria sprawdzą się jako ekskluzywne upominki biznesowe?

2021-09-30
Jakie akcesoria sprawdzą się jako ekskluzywne upominki biznesowe?

Inwestycja w upominki reklamowe z nadrukiem to krok, na który decyduje się wielu przedsiębiorców. Praktyczny prezent sprawia, że obecny lub potencjalny klient czuje się doceniony, a do tego reklamuje firmę, używając gadżetu, który otrzymał. Bardzo ważne jest jednak, aby artykuły promocyjne były dopasowane do konkretnej grupy docelowej. Jedną z nich są klienci biznesowi. Z jakich prezentów najbardziej się ucieszą?

Kalendarze i notesy, czyli akcesoria do planowania

Przed wyborem gadżetów reklamowych warto zidentyfikować potrzeby czy oczekiwania odbiorców. Jeżeli chodzi o klientów biznesowych, ważna jest przede wszystkim jakość produktów. Jak wiadomo osoby, które są zapracowane i uczestniczą w wielu spotkaniach, lubią mieć zaplanowany czas. Właśnie dlatego dobrym pomysłem na upominek biznesowy, jest kalendarz książkowy, który pozwoli na zanotowanie wszelkich istotnych informacji i lepszą organizację pracy.

Biorąc pod uwagę, że posłuży obdarowanej osobie przez cały rok i nierzadko będzie z niego korzystała podczas spotkań biznesowych, warto zainwestować w taki upominek. Jeżeli natomiast przedsiębiorca chce obdarować klientów w okresie, w którym podarowanie kalendarza nie ma sensu, warto postawić na dobrej jakości notesy. Do tego można dołączyć gadżety piśmiennicze, na przykład długopis czy pióro.

Co jeszcze warto podarować klientom biznesowym?

Notesy i artykuły piśmiennicze to jeden z najbardziej praktycznych prezentów, jakie można podarować klientom biznesowym. Takie osoby często podczas ciężkiego dnia pracy lubią sobie zrobić przerwę na kawę czy herbatę. Właśnie dlatego ciekawym pomysłem jest inwestycja w filiżanki reklamowe, które również pełnią funkcje dyskretnie marketingowe.

Można na nich umieścić logo firmy czy niewielką grafikę, które sprawią, że ulubiony napój będzie kojarzony z firmą, która podarowała taki upominek. Innym pomysłem są kubki termiczne, które są idealnym gadżetem dla osób, które często odbywają podróże służbowe czy przemieszczają się po mieście celem dotarcia na spotkania biznesowe.

wróć do aktualności