Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

KALKULATOR NADRUKÓW

2017-06-30
KALKULATOR NADRUKÓW

Przed zamówieniem gadżetów reklamowych zawsze zastanawiamy się jaki będzie całkowity koszt takiej usługi. Aby ułatwić Państwu kalkulację Firma Studio Siedem Grzegorz Żółtowski stworzyła zakładkę pt.: ”Kalkulator nadruków”( https://www.studiosiedem.com.pl/kalkulator-nadrukow.html), na której każdy z Państwa może dokonać obliczeń związanych z wyceną nadruku na artykule promocyjnym.

W ofercie firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski znajduje się wiele metod znakowania produktów m.in.: grawerowanie, druk czy tłoczenie. Koszt wykonania nadruku na gadżecie reklamowym zależy od ilości zamówionych sztuk oraz liczby użytych kolorów. Po pierwsze, w celu dokonania indywidualnej kalkulacji należy wybrać typ techniki znakowania, który nas interesuje. Następnie przejdziemy do kolejnej strony na której należy uzupełnić informację o liczbie sztuk, kolorów a także należy wybrać jedną z opcji: „Przygotowalnia” lub „Ponowienie”. Po uzupełnieniu podanych pól wyświetlą nam się informacje o: cenie netto, koszcie przygotowania lub ponowienia, wartości netto zamówienia jak i wartości brutto zamówienia. Warto pamiętać, że podane ceny są przybliżone,  a szczegółowa wycena nastąpi po otrzymaniu projektu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski oraz wybrania odpowiednich gadżetów reklamowych. 

wróć do aktualności