Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Które akcesoria komputerowe można wykorzystać do reklamy?

2019-12-02
Które akcesoria komputerowe można wykorzystać do reklamy?
Gadżety reklamowe to doskonały sposób na wzmocnienie wizerunku firmy w oczach potencjalnych klientów. Współcześnie znajduje się coraz to nowocześniejsze rozwiązania dotyczące akcesoriów firmowych. Rozwój technologii sprawił, że obecnie najchętniej wybiera się produkty związane ze sprzętem komputerowym. Które akcesoria można wykorzystać do skutecznej reklamy?

 

Pendrive

Jednym z najpopularniejszych upominków reklamowych, który dotyczy sprzętu komputerowego, jest pendrive. Dzisiaj dobra przenośna pamięć zawsze się przyda. Wskazać należy, że forma tego rozwiązania powinna nawiązywać do charakteru prowadzonej działalności. Używanie produktu musi wyzwalać skojarzenia z określonym przedsiębiorstwem. Zauważyć należy, że uniwersalny pendrive zawierający logo firmy to zawsze dobry pomysł, jeżeli chodzi o gadżety reklamowe.

 

Lampka i wiatrak na USB

Użytkownicy laptopów doceniają walory lampek USB, które poprawiają komfort korzystania z komputera w ciemnym pomieszczeniu. Dlatego doskonale nadają się jako gadżety reklamowe. W tym przypadku wystarczy podłączyć produkt do gniazdka i skierować w odpowiednim kierunku. Zaletą jest niewielki rozmiar i cena.

Wiatrak podłączany jest do gniazda USB w laptopie. Jest to gadżet, który zapewnia uczucie chłodu. Jest to sprzęt niewielkich rozmiarów, który umożliwia kierowanie strumienia powietrza w dowolnym kierunku.

 

Myszka komputerowa z logiem firmy

Innym produktem powiązanym ze sprzętem komputerowym, który może pełnić funkcję gadżetu firmowego, może być mysz komputerowa. Jest to artykuł, który dysponuje znaczną ilością miejsca pozwalającego na umieszczenie loga czy danych kontaktowych firmy. Warto również wykorzystać do tego celu podkładkę, na której można umieścić oryginalną grafikę.
wróć do aktualności